Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem érzek semmilyen terhess...

Ha nem érzek semmilyen terhességi tünetet akkor nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

péntek körül kéne nem megjönnie, második baba az elsővel egyből teherbe estem..

nincs semmi terhes tünetem, ma még teszteltem is persze negatív.. az első babámmal minden létező tünetem megvolt.

van még remény vagy tuti nem jött össze??


2012. febr. 21. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha negatív akkor nem vagy terhes. majd köv hónapban.
2012. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még van 3 napom mensziig..ez csak egy jósteszt volt.

jól lelomboztál most..

2012. febr. 21. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak a nemvárt napján lett pozi a teszt,akkor is csak halványan,utána pár nappal erősödött.Tünetem meg egyáltalán nem volt,csak kb 2 hét múlva.Ne izgulj ennyire,pénteken már reméljük pozi lesz! :)
2012. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én 15 hetes ikres kismami vagyok és szinte semmi tünetem nem volt eddig, a nemvárt előtt meg végképp semmi. Később lett fáradság, rövid ideig cicifájás, de ilyen klasszikus hányinger, kívánósság, stb. nem volt.
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

A terhes tünetekre nem lehet adni. Én is az elsőnél már elég hamar éreztem a furcsaságokat, 1-2 napja késett csak, de már tudtam, hogy terhes vagyok, tesztet is csak azért csináltam, hogy apukának is bizonyítsam, nem a levegőbe beszélek. :)

Aztán a 2-nál már majdnem 2 hete késett, mire rávettem magam, hogy csináljak tesztet, mert annyira nem éreztem semmi különöset, gondoltam csak késik, és tisztára meglepett a 2. csík. És akkor a későbbiekben sem volt nagyon tünetem, csak picit émelyegtem, nagyon minimálisan, míg az elsővel végigájuldoztam, és végighánytam az első trimesztert.

Szóval tényleg nem jelent semmit, ha még nem érzel semmit, és a tesztelés is kicsit korai volt, úgyhogy van remény. Drukkolok!

2012. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!