Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt menstruáció után...

Az elmaradt menstruáció után miket éreztetek? Ami a babára utalhatott?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteitek voltak?
2012. febr. 22. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 terhességemnél mindig a mellem volt az első jel..mármint a fájdalma, érzékenyebb volt mint akkor mikor meg akart volna jönni. Utána meg a gyakoribb pisilés, meg az extrém fáradékonyság.
2012. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Furán éreztem magam, gyakran égett az arcom, és erősebben éreztem a szívverésem és a pulzusom, ezt a leesett vérnyomás okozta, ami a terhesség elején gyakori. Én ebből sejtettem, akkor vettem tesztet.3 napja késett. Amúgy meg nagyon fáradékony lettem, korán elaludtam, későn ébredtem (már ha tehettem, és nem kellett dolgozni menni), munka után is mindig ledőltem aludni. Bár ebből még nem sejtettem a terhességet, csak jött hozzá az előbb említett alacsony vérnyomás tünetek.
2012. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem számítottam rá, hogy terhes vagyok. Biztos voltam benne, hogy "most azonnal" meg fog jönni, mert olyan érzésem volt. Fájt a mellem, érzékeny volt. Napokig.. aztán már kezdett gyanús lenni a dolog :-)
2012. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a mell érzékenységet éreztem legelőször, illetve olyan érzésem volt, mintha beteg lennék, mintha hőemelkedésem lenne. Ez napokig tartott, méregettem is a hőmet, 37 körül volt mindig, pedig nem voltam beteg.

Amúgy nekem már a menzi elmaradása előtt is voltak tüneteim, alhasi szurkálások, enyhe görcsök. Majd később a fáradékonyság és a jól ismert émelygés, hányinger.

2012. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, én 20 ra nem vártam de hát nem tudom mi lesz egy hete minden nap félek ki menni a wc re annyira úgy érzem magam mint akinek azonnal meg jön!

A mellbimbóim sosem voltak még ilyenek be vannak dagadva mint amit megcsípett a szúnyog, és teljesen máshogy fájt és jobban mint a menzesz előtt, most már enyhül az érzékenység :) tesztelni csak szombaton akarok ha addig nem jön meg mert nézem a hőm és egyenlőre már nem olyan bíztató sajnos :( be teszem ha kiváncsiak vagytok rá nézzétek meg.

Íme:

[link]

2012. febr. 23. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
A görbéd tényleg nem túl biztató, na de az sem szentírás. Drukkolok! Majd írj, hogyha teszteltél.
2012. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!