Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességmegszakítás után a...

Terhességmegszakítás után a rendszertelen menstruáció mennyire normális?

Figyelt kérdés
Január 2. hetében volt abortuszom, sajnos nem volt egészséges a baba. 12 hetes voltam. 5 hétre megjött és 4 napig tartott, most a mensi után pont 1 hétre megint megjött. Ezzel lehet valami probléma vagy ez normális? Ti mikor próbálkoztatok legközelebb?
2012. febr. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, eleinte az első 2-3 mensinél normális.
2012. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nem volt soha, de logika alapján meg tudlak nyugtatni, mert azért ott hormonális változások igencsak történtek, e felől ne aggódj.


Kérdezhetek valamit? Nekem mondták kismamák-kispapák, hogy ha az AFP-n, meg ezeken a szűrőkön mondanak, kihoznak rossz eredményt, akkor azt én ne higyjem el feltétlenül, mert tök egészséges gyerekeknek is mondtak mindenfélét, de semmi bajuk sem volt. Mégis akkor honnan lehet ezt tudni, ha nem egészséges a magzat? Te ezekből tudtad? Kérlek, ne haragudj, hogy kérdezek, csak tényleg nem tudom, hogy mi az, amit el higyjen az ember, és mit semmiképp?

Köszi, ha válaszolsz, és NAGYON SAJNÁLOM, AMI VELED TÖRTÉNT, KÍVÁNOM, HOGY MINÉL ELŐBB ÉLETET ADHASS EGY EGÉSZSÉGES BABÁNAK, HA SZERETNÉTEK!

2012. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 12 hetes uh-n rendellenességet látott a doki és én is:(

Ez a vérzés 1 napig tartott, de hirtelen jött és erős volt.

2012. febr. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!