Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik az ovulációs...

Hogyan működik az ovulációs teszt az ovulációt követően?

Figyelt kérdés

13 hónapos a lányom, szoptatom, még nem menstruálok (illetve pár vércsepp már volt néhány alkalommal, a hasam rendszerint 2 hetente görcsöl, a mellbimbóim érzékenyek, a tejcsatornáim olyankor fájnak, szóval rengeteg olyan tünetem van, mintha megprbálna helyre állni a szervezetem).

Szeretnénk testvért, de nem tudom, van-e ovulációm, úgyhogy vettem tesztet, arra gondoltam, hogy 40 napig midnen nap tesztelek, így legfeljebb kiderül, hogy még nincs itt az időnk.


Ma volt az első alkalom, a kontroll csík megjelent, és egy nagyonnagyon halvány másik is. Hogyha már volt ovulációm, akkor pár nappal utána mit kell mutatnia a tesztnek, folyamatosan halványodik el a tesztcsík vagy rögtön? A ciklus végére teljesen eltűnik majd?


2012. febr. 22. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha van rajta második csík, akkor ez jelentheti azt, hogy ovulációm volt vagy lesz?
2012. febr. 22. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet másnál máshogy működik, de én 20napig néztem minden nap, 10 napig semmi, csak a kontroll csík látszott és hófehér volt ahol a második csíknak kellene lennie, aztán alig láthatóan ott volt a második csík, majd két napig mindkét csík erősen látszott, majd az ezt követő nap ismét hófehér lett, és csak a kontroll csík van rajta.

Azt gondolom hogy még előtte állsz, és azért van ott halványan a másik csík is. Ha már lecsúsztál volna róla akkor csak 1 csík lenne szerintem...

2012. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a második csík azt jelenti hogy magas az LH szinted, tehát hamarosan ovulációd lesz, 24-36 órán belül (ha jól tudom) De ez nem úgy működik mint a terhességi teszt, csak akkor pozitív ha mindkét csík egyformán erős, ha csak halvány akkor az még negatív. Érdemes több napig csinálni, és elrakni, hogy össze tudd őket hasonlítani, hogy erősödik-e a csík, vagy sem. Ha erősödik, akkor közeledik az ovud. :)
2012. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
moncsa:szia akkor poziziv ha egyforma szép piros mind a 2csik vagy az elsö csik sötéteb a másodiknál ha ilyen lesz neked is akkor lesz pozi és utána levö elsö negativ napon lesz a peteérés!24-48orán belül
2012. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!