Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít az első negatív...

Mi számít az első negatív napnak ovulációkor? Amikor a tesztcsík halványabb a kontrollnál, vagy ha a tesztcsík már alig látható?

Figyelt kérdés

Ovulációs teszt szerint tegnap volt peteérésem, a tesztcsíkom erősebb volt a kontroll csíknál.

Ma teszteltem megint, a tesztcsíkom éppen csak halványabb...Akkor ez már az első negatív napnak számít (azaz ma együtt kéne lenni), vagy ez még nem negatív, majd csak akkor lesz az ha teljesen elhalványul a tesztcsíkom??

Köszi a segítséget!


2012. febr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha halványabb,akkor már negatív.Mint ahogy,csak akkor pozitív ha megegyezik, vagy erősebb a kontrollnál.
2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem fogalmaztam meg egyértelműen a kérdésem.. :)

Szóval tegnap a tesztcsíkom erősebb volt a kontrollcsíknál, ma viszont a tesztcsíkom "csak" ugyan olyan erős mint a kontrollcsík..akkor ez még pozitív vagy már negatívnak számít?

Köszönöm!

2012. febr. 23. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig az adott ovu tesztet kell nézni, szóval nem az előző napihoz viszonyítani. Szóval ha a mai napon a tesztcsík ugyanolyan erős mint a controlvonal, akkor az pozitív, nem számít, hogy tegnap mégerőssebb volt a tesztcsík, hiszen az ahhoz a controlvonalhoz van viszonyítva.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez még pozitívnak számít. nekem is így volt körülbelül. együtt voltunk mindkét pozitív napon (előtte igaz vagy 5-7 napig nem), az első negatívon nem tudtunk mert elutaztam-amikor is javasolt!-de mégis február 15én egy pozitv teszttel ébresztettem a páromat!:) sok sikert!
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!