Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogyha elveszte...

Mit jelent az, hogyha elvesztettem a szüzességem rá két hétre megjön a menstruációm, majd következő 2 hétre is megjön amikor jönnie kellett volna egyébként és utána kimarad?

Figyelt kérdés
Úgye nem vagyok terhes? Hisz 2szer is megjött szex után.
2009. jún. 6. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

ezt az "ugye nem vagyok terhes" ezt azért nem komolyan kérdezted?!?!

ha megjött akkor nem vagy az! amúgy nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom még elég fiatal vagy, szóval még nem állhatott be rendesen a menstruációs ciklusod, és mivel most vesztetted el a szüzességed, ez a szervezetedre is nagy hatást gyakorolt.

2009. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
De, az vagy, beszélj anyukáddal.
2009. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert van olyan ismerősöm akinek ugyanúgy megjött mikor már terhes volt. De neki csak 1x jött meg
2009. jún. 6. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes! Előfordul, hogy valakinek terhesség alatt is megjön, de ez nem normális. Csak arról van szó, hogy nem állt be a ciklusod.

(Ugye védekeztetek?)

2009. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk. De ez a terhes vagy,beszélj anyukáddal most elég megrémisztett.
2009. jún. 6. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes.:) Főleg ha védekeztetek. Ha már 2x is megjött nem lehetsz az. Nem kell ezen stresszelni... vannak rosszulléteid? szédülsz? hányás reggelente?:D valami tünet, hogy esetleg mégis terhes lennél? sztem nincs... akkor meg pláne nem kell aggódnod:) de mondom... ha rendesen védekeztetetek, akkor nem lehetsz terhes, hiába marad ki egy kis időre a menstruációd.
2009. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, DE beszélj anyukáddal. Vagy nézd meg ezt a honlapot, sokat lehet tanulni belőle:

www.csakmiketten.hu

2009. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs hányinger vagy szédülés,inkább olyan érzésem van néha mintha megakarna jönni,de mégse.Köszönöm a nyugtató szavakat.A honlapot pedig megnézem.
2009. jún. 6. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:

"De, az vagy, beszélj anyukáddal."

Ezt csak azért írtam, mert, ha tudod, hogy rendesen védekeztetek, gumi se csúszott le meg semmi (ha azzal védekeztetek) akkor felesleges parázni, és tényleg nem árt átbeszélni anyukáddal szerintem a védekezést meg az egész teherbeesős dolgot, ha így parázol tőle. Inkább anyud szerintem, mint egy rakás vadidegen. Meg milyen már, hogy bennünk jobban bízol, mint anyukádban?

Lehet lepontozni. :)

2009. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kell lepontozni hiszen csak őszinte vagy és jobb mint egy hazugság.Gumival védekeztünk de ha ő megfogta a gumit az ondós kezével akkor már ott van a baj.És azért kérdezlek titeket mert nem akarom feleslegesen idegesíteni anyukámat ha nincs semmi baj.Ezek után még jobban odafogok figyelni az biztos.
2009. jún. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!