Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek () tunk?

Remenykedhetek () tunk?

Figyelt kérdés
mikor a legerdemesebb ovulacio elott babaval probakozni??tegnap volt szerintem a tuszorepedesem ,mivel nagyon fajt a petefeszkem de elotte 3napja voltunk eggyutt a parommal(keddtol allandoan erzem a szurkalo erzest a jobb oldalamon,de tegnap volt a tetopont ).szoval elotte is mar van esely h osszetalalkozhattak a "cuccok"!
2012. febr. 24. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Legyetek együtt ma is! :) Ovu környéként egyébként érdemes 2 naponta együtt lenni.
2012. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alltalaban 2naponta szoktunk osszebujni!!!akkor gondolod van esely h mar osszerandiztak odabent ?!?!nemvolt tul koran ?
2012. febr. 24. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, előtte nincs esélye, hogy találkozhattak. A megfoganásra csak akkor van lehetőség, ha a petesejt már kiszabadult. Hiába fájt már előtte is, ha csak tegnap repedt meg a tüsző, ahogy sejted, akkor legkorábban tegnap történhetett a fogantatás. Az más kérdés, hogy a hímivarsejtek 2-3 napig életképesek, szóval így is sikerülhetett a baba, de nem korábban, hanem akkor, amikor a tüszőrepedésed volt.
2012. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor joval kisebb az esely :( akkor miert vannak ezek a hulye ovulacios kalkulatorok :/ azok viszon mutattak h xy naptol .....vagyok a legtermekenyebb!
2012. febr. 24. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt úgy értik, hogyha aznap együtt vagytok, akkor az már célba találhat,akár 2 nappal később, és nem azt, hogy akkor pont aznap meg is történik. Mint már írtam korábban, a hímivarsejtek általánosan 2-3 napig képesek életben maradni a női szervezetben, és megtermékenyíteni a petesejtet. Tehát ha ovuláció előtt 2 nappal történik az együttlét, akkor abból simán lehet baba, de értelemszerűen nem az együttlét napján, hanem az ovuláció napján (2 nappal később) fogan meg. Mivel ahhoz kell a petesejt is, az pedig ovulációkor szabadul ki.
2012. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ertem ertem koszi ,minden esetre remenykedem!de csak minimum a remeny meg az esely is !hetfon delutan voltunk eggyutt a parommal ,es tegnap este volt a tuszorepedes gondolom en,mivel ma mar alig alig erzek vlmit.de ha lemaradtunk akkor majd legkozelebb :)
2012. febr. 24. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!