Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen TSH értékekkel volt...

Milyen TSH értékekkel volt szükségetek gyógyszeres kezelésre, mert nem jött a baba? Mit szedtetek és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel!

nekem 2,5, de nem kaptam gyógyszert.

2012. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3,4


minimum 2 alatt kell lenni, de legjobb 1 körül

letroxot szedek, eleinte 50-et, majd 75öt, amióta kismama vagyok 100-at, elvileg mindig kell szedni, de elég pici bogyó a 100-as is, csak a bevételt volt fura megszokni, mert éhgyomorra kell reggel, és utána fél óráig nem szabad enni-inni, hétköznap nem gond, hétvégén meg, ha hajnalban felkelek beszedm, emrt akkor van, hogy ébredés után ennék és nem várnék fél órát, mikor meló van,a kkor meg bőven eltelik annyi, sőt, duplája is

2012. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6,9 volt és Letroxot kaptam először 50-es-t. 10 év után sikerült rögtön a baba de sajna elment. Mikor terhes lettem megemelték 100-ra amit azóta is szedek. 7 hónapja volt missed ab műtétem azóta még nem sikerült.
2012. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

3,9-re kaptam L-thyroxin 50-est, napi fél szem. Két hónap múlva 1,77 volt, pozi lett a tesztem. Sajnos missed ab lett a vége, de nem emiatt. A pozi teszt után rögtön megemelték napi egy szemre az adagot, nehogy baj legyen, és úgy is maradt azóta is, mert így először 1,33, majd egy év múlva 0,9 volt a TSH-m. Sajnos ez egy életre szól, nem célszerű abbahagyni, mert a pajzsmirigy már sosem fog úgy működni, mint rég, és ha abbahagyja az ember a gyógyszer szedését, akkor megint elszáll a TSH. :-(

2012. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

2kislányom elsőre összejöttek most majdnem 1 éve hiába várjuk a tesót:( Minden leletem rendben,de a TSH-m 2.2 lett.Sok helyen olvasom ez babához magas.A dokim azt mondta jó,különben is korábban is simán terhes lettem:( Endokrinológust meg nem ismerek jót a környéken,így nem tudom mi legyen.

Arra lennék csak kíváncsi milyen értékekkel szoktak gyógyszert adni másoknak...

2012. febr. 25. 12:43
 6/8 Manka68 ***** válasza:

Sajnos az, hogy már két gyermeked is van, nem sokat számít. :-( Minden terhesség és szülés okozhat komoly változásokat a szervezetben, és ezektől függetlenül is adódhatnak olyan dolgok, amik meggátolják a következő teherbe esést. :-( A pajzsmirigy pedig nagyon érzékeny szerv. Nekem egy nagylányom van, a szülés után sosem állt helyre a pm-em, de csak 20 év után vették észre....

Addigra kihullott miatta a hajam nagy része, és IR-es lettem. :-(

2012. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi Manka!

Elhiszem amiket írsz,csak tudom 2.2es TSH val nem igen hallottam senkiről sem akit kezelnének.

2012. febr. 26. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4,8-ról indultam. L-thyroxint kaptam rá, napi 1 szemet. Lement 2,0-ra, majd utána fel 2,45 most meg 2,56 és erre emeltek most az adagon úgy, hogy egyik nap egy egész, másnap másfél gyógyszer. A dokim 2 alá szeretné levinni, mert babát szeretnénk. IR-em is van.
2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!