Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitív lett az ovulációs...

Ma pozitív lett az ovulációs tesztem, meddig nem késő együtt lenni?

Figyelt kérdés

Ma pozitív lett az ovu tesztem (nem szoktam tesztelni), képet róla a link alatt látjátok.


[link]


[link]



Ugye ez tényleg pozitív?

Nem nagyon értek hozzá, hogy ez MÁR az ovulációt jelzi, vagy hogy hamarosan bekövetkezik (és mennyi idő múlva, meddig nem késő összebújni)?

Köszönöm Nektek, ha válaszoltok!


2012. febr. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, legyetek együtt ma és holnap is!
2012. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép pozi. Az elkövetkezendő 3 napban legyetek együtt. Drukkolok.
2012. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív, akkor 24-48 órában lesz peteérésed.

Szerintem is legyetek együtt minden nap.

2012. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na volt szex?
2012. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm Nektek a válaszokat! Ma reggel volt összebújás :) (ugye tegnap délután volt erős pozitív)

Ma nem lesz alkalmunk rá, de holnap lehetséges. :)

Viszont ha holnap sem adódik úgy, még reménykedem a ma reggeliben :)

(Most kíváncsiságképp csináltam egy másikat, és már negatív, alig látszik a második vonalka:).

2012. febr. 25. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ma volt pé-d. A sperma 24-48 órát életképes, tehát bízzun benne, hogya reggeli összebújás eredményes volt!
2012. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Peteérést írtál, de nem ovulációt akartál? Úgy tudom a tüszőrepedésnek kellett ma lennie, hogy kiszabadult az érett petesejt, és nem a peteérés.
2012. febr. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!