Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Mit tegyek, hogy ne...

SOS! Mit tegyek, hogy ne égjen a gyomrom? Ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Már 3-4 napja folyamatosan ég a gyomrom. Alig tudok enni valamit. Most vasárnapra nem várom. Tesztet még nem csináltam. Lehet, hogy már ez a babát jelzi? Mit tudok tenni ellene?
2012. febr. 24. 19:01
 1/5 vespana ***** válasza:
Tesztet csak akkor vegyél ha már a szokásos ciklusod több mint 7-8 napot késik. A gyomor égésre és émelygésre nagyon jó a citromfű tea ,ami szinte azonnal megnyugtatja a gyomrot.
2012. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy a babától van,ha csak vasárnapra nem várod, de már 3-4 napja érzed.
2012. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól is lehet, de semmi nem biztos, egy jel nem jel, főleg hogy nincs is biztos jel :)

Ha nem jön meg, tesztelsz és megtudod.

2012. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg ez volt az egyik jele. Utálom a tejet, de nekem csak az csillapította, semmi más. És jóval a mensi előtt lett ez a tünet, épp ezért nem is foglalkoztam vele.
2012. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mitől lehetett, de biztos, hogy nem a babától, mivel ma reggel megjött! Azért köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!