Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség mindenfél...

Lehetséges terhesség mindenféle tunet nélkul?

Figyelt kérdés
Ugyèrtem,hogy itt rengetegen irnak hasszurkàrol,gorcsokrol,fàradtsàgrol,"megjon" èrzèsrol stb.Mi dolgozunk a bèbin,volt is pè-em a gorbèm szerint,egyutt voltunk min.2 naponkènt. Ma vagyok a luteàlisom 11. napjàn de èn a vilàgon semmit nem èreztem.Semmi beàgyazodàsi szurkàt,nem duzzadt a mellem,semmi.Attol mèg lehet esèlyes a baba igaz? Nem mindenkinèl vannak tunetek...Volt valamelyikotoknèl olyan,hogy mindenfèle tunet (a mensi elmaradàsàn kivul :)) nèlkul sikerult a baba? Annyira bizom ebben a honapban!
2012. febr. 25. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy sokan csak annyira akarják már a babát, hogy mndent megpróbálnak a beágyazódásra fogni. De az esetek nagy százalékában semmilyen tünete nincs amúgy a beágyazódásnak!

Én ikrekkel voltam terhes, tehát dupla HCg termelődött, mégis csak a nemvárt elött egy nappal éreztem hogy feszült a mellem és az alhasam. Enni nem bírtam. Akkor este már gondoltam,hogy másnap nem fog megjönni...De semmilyen szurkálást meg ilyeneket nem éreztem.

Szóval sztem igen,simán van esélyed a babára! Ja, és nekem az ikrekkel is csak a 6. hét végén kezdődtek az émelygések meg ilyenek. 4 hetesen általában csak aludtam volna. De mondom, még a nemvárt elött semmilyen tünet nincs általában,s okszor csak bebeszélik:(

2012. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! En is nagyon vàgyom a babàra,mègis,nem tudnèk mèg bebeszèlni sem magamnak semmit,mert tènyleg semmit sem èrzek.Mèg fàradtsàgot sem.Azzal amit irtàl kedves vàlaszolo,egyèbkènt egyet èrtek.Van mèg 3 nap,remèlem a homèrsèkletem nem esik,addig màsra nem igazàn tudok tàmaszkodni...:)
2012. febr. 25. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt. Nagyon-nagyon sokáig (évekig) próbálkoztunk a babával, nem jött. Szinte minden hónapban voltak "tüneteim", néha nagyon durvák is. Volt olyan, hogy hánytam reggelente, nem bírtam a szagokat, stb. Mikor negatív lett a teszt és láttam, hogy most sem sikerült, azonnal elmúltak a tünetek.

Sok év után feladtuk. Úgy voltam vele, hogy nem érdekel már az egész, megpróbálom gyerek nélkül felépíteni az életem. 2 hónap múlva nem jött meg. Már két hete késett, de semmi tünetem nem volt a világon. Gondoltam poénból csinálok egy tesztet és nagyon erős pozitív lett. Körülbelül sokkot kaptam a meglepetéstől. Szorítok, hogy sikerüljön!

2012. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!