Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ valaki PG/53 ovulációs...

Használ valaki PG/53 ovulációs mikroszkópot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér! Nekem már pé. előtt 5 nappal páfrányos volt és utána mensiig végig sőt még közben is! Nekem nem jött be!
2009. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az enyém meg semmit nem mutat. Ugyanazt látni rajta akkor is ha semmi nincs rajta ,már kiváncsiságból megnéztem.
2009. jún. 6. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma óriásit csalódtam a kütyüben...nagy-nagy lelkesedéssel használtam (az első próbálkozós hónapon vagyunk túl) és a félidőm alatt gyönyörűen mutatta a páfrányokat, majd folyamatosan hol láttam hol nem láttam az áldásos mintát, sok helyen olvastam azt, ha folyamatosan látszik itt-ott a páfrány, az már jelenthet terhességet. Örültem, mint a csuda, ráadásul voltak tüneteim is, puffadás, kis alhasi görcsök, szédülés, mellfeszülés...aztán ma megjött...úgy igazán. Szinte biztos voltam abban, hogy terhes vagyok. A mikroszkóp reggel óta a szekrény mélyén pihen.
2009. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Utolsónak! Szerintem egy rablás akkor, mert jó drága is ugyebár! Mi 1 éve próbálkozunk, nekem nincs türelmem a hőmérőzéshez mer minden nap 4 órakor kelek, gondoltam ez egyszerü lessz így. Első hónapja használom, szerintem ott fog ki kötni mint a tied.
2009. jún. 6. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! én megmondom őszintén, nem értem ezt a mikroszkópot. van, hogy nyálból és nyákból is tesztelek, de az egyik pozitív, a másik negatív.van, hogy szinte egész hónapban negatív.úgyhogy nem tudom, de legalább ezt is kipróbáltam a cél érdekében...:)
2009. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!