Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha csak a nemi...

Lehetek terhes ha csak a nemi szervemet simogatta, izgatta, de nem nyúlt a hüvelyembe és esetleg kevés előváladék volt az ujján?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A teherbe eséshez az kell, hogy hímivarsejt kerüljön a hüvelybe, onnan a méhen keresztül eljusson a petevezetékbe és ott megtermékenyítse a petesejtet.
2009. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor kívülről nem megy be, ugye?
2009. jún. 6. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
de bemászik
2009. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne higgy az utolsó válaszolónak, nem mászik be. Ha nem nyúlt a hüvelyedbe akkor nem lehetsz terhes, nyugodj meg :) Nincsen semmi baj :)
2009. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 3. válaszolónak! :)
2009. jún. 6. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szívesen :) Sokan szeretnek itt gúnyolódni a másikon, hogy tudatlan és stb., pedig lefogadom, hogy én is tudnék tőlük olyanokat kérdezni orvosi témakörben, ami egyértelmű, mégsem tudnak rá válaszolni. Nem tudom miért nem lehet értelmesen válaszolni, ha valaki segítséget kér tőlünk és tudjuk a választ rá.
2009. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd a teszt kimutatja...
2009. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21:22! ezt én is így gondolom...értelmes válaszokat várok, tisztelet a kivételnek persze! és mégegyszer köszönöm Neked!
2009. jún. 6. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy? tizenkettő? volt biológia órád?
2009. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!