Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoljak most? Vehetem...

Mit gondoljak most? Vehetem ezeket jelnek? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa lesz a kérdésem,de muszály feltennem,mert nem hagy nyugodni a dolog!:)

5 hónapja próbálkozunk a párommal,mert babát szeretnénk,de soha senkinek nem beszéltem erről.Úgy vagyok vele,hogy majd csak akkor szólok a családnak,ismerősöknek,ha valóban terhes leszek.Ezzel megmenekülök az állandó kérdezősküdéstől is.

Az elmúlt 1 hétben 6 ember,kérdezett rá,hogy terhes vagyok-e,pedig soha nem mondtam nekik,hogy babát szeretnénk!Nagyon furcsának találom ezt a dolgot.Igaz,csak holnap kéne megjönnie a mensimnek,de ha esetleg terhes lennék,létezik olyan,hogy az emberek észreveszik rajatam valamiből?Nem vagyok ilyen babonás,nem is nagyon hiszek az ilyen dolgokban,de ez a dolog már nagyon furcsa szerintem.Mit gondoltok erről?


2012. febr. 28. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság. Szimplán lehet, hogy úgy gondolják, itt lenne már az ideje, hogy nektek is legyen. Észrevenni nem tudják semmiből, mert akkor már te is észrevetted volna.
2012. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a kismamák megszépülnek.... :) Nekem úgy szúrták ki a várandósságomat, hogy még én sem tudtam. Valami biztosan van benne, aki gyakran lát, és figyelmes, lehet, hogy láthat valamit.
2012. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szedték fel pár kilót?
2012. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont az a poén a dologban,hogy fogytam 3kg-ot!Ilyen vékony még soha nem voltam!
2012. febr. 28. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is az történt, amit a 2.válaszoló írt! Én sem tudtam akkor még hogy terhes vagyok, de már egy páran kérdezték, hogy terhes vagyok-e. Pedig csak 44kg nyomtam.:)
2012. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm 7 hetes volt, amikor elment a fodrászához, akihez évek óta jár (még nem akarta reklámozni, hogy terhes, mert sajnos korábban veszített már el babát). A fodrásza ránézett a hajára és közölte vele, hogy "Te terhes vagy" :-DDD Ilyen is van :-) (állítólag megváltozik a haj szerkezete)
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!