Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont termékeny időszakban...

Pont termékeny időszakban szeretkeztem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 17 éves srác vagyok. A barátnőmnek (16) május 20-án jött meg utoljára a menstruációja. Mi június 1-én voltunk együtt. Óvszerrel védekeztünk, amikor elmentem még ki is vettem (a biztonság kedvéért). De betettem előtte neki. Kettőt löktem (max 20 mp lehetett) és óvszert húztam. Terhes lesz?
2009. jún. 7. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint 10 mp.
2009. jún. 7. 18:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen belecsúszhat a termékeny időszakba,ha életerősek a spermáid akkor kibírhatják benne, de nézd nem valószínű, régen sem volt más védekezés és nem volt 200 gyerek, nyugodjatok meg semmi baj sincs. Esély van, de nem olyan sok, mint amennyire meg vagytok ijedve.
2009. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, az éppen termékeny időszak volt.

Én elég kevés esélyét látom egyébként, hogy teherbe essen, de az ördög sohasem alszik. Tulajdonképpen megtörténhet, az előváladéktól is terhes lehet.

És termékenység szempontjából valóban a legjobb napok egyikét sikerült kiválasztani.

2009. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!