Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz utáni harmadik napon...

Sellőcske kérdése:

Menzesz utáni harmadik napon van esély a teherbeesésre? . és még sok más kérdés.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A ciklusom 26-29 napos és a legutolsó február 17-én volt és négy napig (21-ig) tartott. Február 24-én voltam együtt a párommal és nem védekeztünk. Nagyon szeretnék már babát, szerintetek van esélyem? Ja és az együttlétünk után 1-2 nappal volt nyákom, utána 1-2 napig semmi és ma megint de nem "túrós". Ez mit jelenthet szerintetek? Tegnap óta meg olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni pedig addig még 3 hét van :S...megőrjít ez a várakozás :D

Előre is köszi a válaszokat :)


2012. febr. 28. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély.

A nyákra nem lehet alapozni. Nekem szinte végig volt valamilyen a ciklusaim alatt!

De ha véletlenül össze is jönne, akkor sem érezhetnél 4 nappal utána semmit.

Ha babát akarsz, nézz utána, sok oldal leírja,hogy hogy működik!

2012. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva a terhesség, de szerintem keveseb az esélye mint félidőben. De lehet neked akkor volt peteérésed.

Szurkolok.

Ha van kedved, megírhatod az eredményt.. :)

2012. febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretném, ha összejönne :) voltam nődokinál és ő nem zárta ki a lehetőségét, hát nemsokára kiderül! Persze, hogy megírom :)
2012. febr. 29. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarom a dokid, de ha egy orvos bármit is mond 4-5 nappal együttlét után, akkor az adja vissza a diplomáját!
2012. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 26-29 napos ciklusnál kicsit később van a peteérés, de mindenkinél más ez. Kérdezd meg a dokit, megmondja és időzítsetek úgy :) Nekem a második fiam menzesz előtt két nappal fogant, szóval van mindenféle.
2012. febr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy vissza kéne adnia a diplomáját mert azt mondta az esély megvan rá! Persze azt is mondta, hogy teszteljek kb 1,5 hét múlva, mert az elején az pontosabb választ tud adni... kíváncsi leszek
2012. márc. 1. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az a rohadt :) peteérés mindig időben van a ciklusom 13-14 napján, tehát most a hetedik napon voltunk együtt bár azóta amióta kiírtam a 10-en :D is, bármi lehet szerintem ha a "kismanók" megvárják az ovut haha bizakodom ahogy a többiek is itt...
2012. márc. 1. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a saját történetem mesélem el. Április 4-től 9-ig volt meg a menzeszem, április 12-én voltunk együtt és azóta 2 éves elmúlt a lányom:-))) Tehát simán lehet a menzesz utáni 3. napon teherbe esni. Ja, és nekem is 26-29 napos ciklusaim voltak, sőt a szülés óta, amióta újra beállt a ciklusom,újból 26-29 napos.
2012. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!