Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Teszten vékony...

Ez mi lehet? Teszten vékony vonal?

Figyelt kérdés
A ovu után vagyok a 10. napon, csináltam egy tesztet. Tudom, hogy korai volt, de nagyon türelmetlen voltam. Persze negatív lett. A kontroll csík kijött, jó vastag lett, de a tesztcsík helyén egy hajszálnyi vékony piros csík jelent meg, tized vastagságú, mint a kontrollcsík, csak egy vonal. Nagyon halovány, de piros vonal. Ez mi lehet?
2012. márc. 1. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű a teszt? Lehet, hogy halvány pozi, ha pirosas lett a színe és nem időn túl jött ki. Két-három nap múlva reggel ismételd meg a tesztet:)
2012. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy terhes vagy :)

Két nap múlva tesztelj megint ha akkor is lesz 2. csík sőt még erősebben akkor tuti baba van a dologban...

Szorítok és írd meg majd az eredményt...

2012. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A papírjára az van írva, hogy 25-ös.

Holnap után csinálok másikat és megpróbálok 10-es tesztet venni, csak olyan fura ez így.

2012. márc. 1. 09:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazatok lesz. :)
2012. márc. 1. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valóban fura, mert szellemcsíknak túl "színes", de mivel még korán csináltad, lehet csak kevés a Hcg. Néhány nap múlva kiderül:)Esetleg, ha nem tudsz várni (ki tudna ilyenkor:DD) szerezz be egy 10-es tesztet, mert ha a 25-ös már mutat valamit, a 10-esen erősebbnek kell lennie a csíknak. Remélem erősödik majd:)
2012. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

VAgy hibás a teszt, vagy baba van.

Szerintem ha két nap múlva csinálod, akkor nem kell a 10-es, jó a 25-ös is, addigra erősödnie kell.


Én is teszteltem a 10. napon +-t egyik gyerekemmel, szóval simán lehet.... :o)

2012. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hmmm, akkor ma beszerzek egy 10-es tesztet.

Hogy holnap is írhassak itt, hogy a 11. napon negatív 10-es teszt miért nem +? :D:D:D

Na de viccet félre téve: köszönöm, és mivel nagyon türelmetlen vagyok úgyis veszek egyet. Majd megírom az eredményt. :)

2012. márc. 1. 09:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is. Volt, hogy nekem is nagyon halvány lett, de ha pirosas színű az jó:)
2012. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?:)
2012. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Baba, 5+3 vagyok. :-)
2012. márc. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!