Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ketsegbe vagyok esve 16 eves...

Ketsegbe vagyok esve 16 eves vagyok, adjhatok par tanacsot. A baratommal voltunk egyutt hetfon kiszakadt az ovszer 72es pirulat nemvettem be. Mikor csinaltassak terhessegi tesztet? Es nagy eselye van hogy teherbeessek ha februar 11en menstrualtam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, van esélye hogy terhes lettél, mivel kb. mostanában volt peteérésed.


Terhességi tesztet csak akkor csinálj ha elmarad a menstruációd, de akkor rögtön.

2012. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag pontos szokott lenni a mensid, tehát kb. 28 napos ciklusaid vannak, akkor esélyes a terhesség, mivel az ovulációd akár lehetett azon a napon. A pirulát miért nem vetted be???? Jövő héten hétvégén már megpróbálhatod a tesztet. Vegyél egyet Rossmann-ban vagy DM-ben, de patikában és hipermarketekben is kapható.
2012. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 28 hanem 37 napos :-? .. akkor mar nem ugye ? csinaltam valami fele teszteket amikbol az derult ki hogy ovulaciom 1-tol 5dikeig van .
2012. márc. 1. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne adj az ilyen-olyan ovus kalkulátorokra. A női test nem ezek alapján működik óramű pontossággal.


Én a kisfiammal a ciklusom 8. napján estem teherbe. Azaz a menstruációm utáni 3. nap. Kósza peteérésem volt. Hihetetlen de így van. Máskor esélye se lett volna megfoganni abban a hónapban, mert nem voltunk együtt.



Szóval váratlan peteérések lehetnek bármikor, a 37 napos ciklus még nem ment fel attól hogy lehet terhes lettél.

2012. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, és ha csak ez az egy ilyen potenciálisan veszélyes aktus volt, akkor már tesztelhetsz.
2012. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, azt hittem 11-én voltatok együtt. Akkor az aktustól számított 12-14. napon tesztelj.
2012. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg várd meg hogy megjön e,addig felesleges tesztelgetni.Ha nem jön meg akkor tesztelj,reggeli első vizeletből.
2012. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!