Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok vizes folyás mitől lehet?...

Sok vizes folyás mitől lehet? Utalhat terhességre ez vagy fertőzés inkább?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiszáltam a kádból, felöltöztem, erre éreztem hogy vmi folyik belőlem....tiszta vizes lett a bugyim...(kb olyan érzés volt mikor elfolytamagzatvizem csak kevesebb jött)

Ma reggel is bő vizes folyásom van....

fogamzásgátlót szedek, de most váltottam erősebbre mert állandóan áttöréses vérzéseim voltak....amúgy most kezdtem el antibiotikumotszedni torokgyulladásra.....

Ha szedem a gyógyszert kizárt a terhesség igaz?


2012. márc. 2. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak fürdővíz volt, meglepően sok ilyen esettel lehet találkozni a nőgyógyászati gyakorlatban. :)

Ha azóta is folyik, akkor az antibiotikum is megváltoztathatta a hüvelyflórát, valamilyen helyreállító kezelés sosem árt, vény nélküli kúpok is vannak rá, pl. protexin gynophilus. Ha nem ismétlődött, sanszosabb, hogy csak a víz folyt ki.

2012. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)))


remélem tényleg csak a fürdővíz és nem fertőzés !!

2012. márc. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!