Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónapot várnátok a...

Hány hónapot várnátok a babaprojekttel, miután abbahagynátok a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szedem a Cypromix-et, és most hagytam abba, férjemmel tervezzük a második babát. Az orvosom azt mondta, hogy ezeknél az alacsony hormontartalmú gyógyszereknél nem muszáj várni, mivel úgyis akkor jön össze a baba, ha kiürült a szervezetből, én azt mondom, hogy kivárjuk a min. 3 hónapot. Nektek mi a véleményetek erről?
2012. márc. 3. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták elég az első menszeszt megvárni, és általánosságban egyből a gyógyszer abba hagyása után nagyobb az esély a várandóságra!
2012. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. A doki talán jobban tudja... Nekem Nuvaringem volt, a 2. hónapban már pozitívat teszteltem.
2012. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Akinek van még véleménye, várom ;)

2. hsz-nak Gratulálok !!! :-)

2012. márc. 3. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hónapot "vigyáztunk", de nem mindég. Inkább akkor bújtunk össze amikor PÉ után vagy előtt voltam. 3. hónapba már pozi volt.
2012. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semennyit, sőt, én rögtön utána próbálkoznék, mert picit még nagyobb is az esély ilyenkor. :) Sok sikert!

30 hetes kismama

2012. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen...sokkal nagyobb az esély a babára.Én fél évet vártam (de minek?) és elsőre babás lettem! Sok sikert!!! :-)

3 éves kislány anyukája

2012. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
barátnőm tavaly júliusban abbahagyta és augusztusban már teherbe is esett. neki is azt mondta a doki, hogy rögtön utána még nagyobb is az esély! sok sikert!
2012. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónap után csaptunk bele a lecsóba. Egyrészt a fogamzásgátló miatt, másrészt az én alapgyógyszerezésem át kellett állítani várandós-kismama-kisbaba üzemmódba. Tehát megvártuk amíg nagyjából kitisztul a szervezetem.


Rögtön az első hónapban összejött a baba :)

2012. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenki válaszát! :-) Utolsó hsz-nak is Gratulálok!!!!
2012. márc. 4. 17:42
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma már boldog 8 hetes kismama vagyok :-)


Üdv Mindenkinek

2012. júl. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!