Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-án volt pém! 1én együtt...

2-án volt pém! 1én együtt voltam párommal és véletlenül bennem ment el mikor már vette ki akkor jött ki de azért egy jó adag benen mvolt rögtön ki mostuk! Lehetek terhes? 16-án kéne megjönije

Figyelt kérdés

én szeretném ha baba lenne!

csak a párom tartja még korainak és mondta ha baba van akkor abortusz amit én semmi féle képp nem akarok mit tegyek?


2009. jún. 8. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen a teherbeesésre így elég nagy esély van, mert addig életben voltak benned a spermák. Nos az, hogy megtartjátok-e ebben az esetben igen kényes kérdés. A gyermekről mindig a nő dönt gyakorlatban, de én mindig azt mondom, hogy akkor legyen babátok, amikor már mindketten szeretnétek, neked is és a babának is jobb, ha olyan családban nő fel, ahol mindketten várják. Pontosan mióta vagytok együtt a pároddal?
2009. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 éve
2009. jún. 8. 18:33
 3/7 A kérdező kommentje:
és már elöte lévő kapcsolatomból volt egy vetélésem
2009. jún. 8. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Két év azért komoly idő, üljetek le beszéljetek, kérdezd meg ő mikor szeretne babát stb. bár én úgy gondolom, hogy ha belement megszakításos védekezésbe peteérés előtt, akkor azért annyira nem lehet ellenére a dolog. Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? Hidd el lehet, hogy ha már pozitív a teszted ő is örülne a babának :)
2009. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 22 ő 25
2009. jún. 8. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Időben vagytok akkor, ha van munkátok és minden ideális, akkor szerintem tényleg beszéljétek meg a dolgokat, hátha örömkönnyek lennének a végén :):) Nagyon örülnék neki. Mindig azt mondom, hogy a fiatalon kell megszülni legalább az első babát. Szóval szurkolok neked :):)
2009. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. jún. 9. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!