Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja görcsölök de nem...

4 napja görcsölök de nem vérzek, szerintetek most sikerűlt teherbeesni, volt valakinek hasonló? 21/L

Figyelt kérdés
7. hónapja próbálkozunk hiába :/ 29-33 naposak a ciklusaim,mára nem várom de az az érzés mintha meg akarna jönni pár napja már megvan.De szerdán ahogy egyűtt voltunk a párommal elkeztem vérezni,de aznap el is múlt,a vér is más volt mint máskor.
2012. márc. 5. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély!

Vagy ma,de inkább holnap reggel csinálj egy 10es(!!) terhességi tesztet!

Szerintem ki fogja mutatni ha van baba!

Drukkolok!:)

Majd írd meg az eredményt!

2012. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a drukkot :) és még valami!pénteken és szombaton kicsit maszatolós barnázásom volt
2012. márc. 5. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:

A barnázás elmúlt? Ha igen, akkor az beágyazódás is lehetett...

K.

2012. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tegnap múlt el,de ez nem lett volna túl késő beágyazódásnak?mára nem várom
2012. márc. 5. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nemvárt után kb 1 héttel egyuttvoltunk a párommal, és barnásat toroltem...én már azelot tudtam h babánk lesz,de álmomban sem gondoltam volna h szextol ilyen lehet...másnap reggel rohantam orvoshoz mondta h a szex kicsit megsértett valamit 3hétig nem szexelhetunk,kaptam Utrogestant, és 3hét mulva kontrola,addig sokat kell pihennem...Sok Sikert...Drukkolok

21/L

2012. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A beágyazódás a peteérétsől számított 10-12-dik napig fejeződik be. Szerintem nem késő, ha a nem várt előtt 2-3 nappal volt a "barnázás".

Remélem segítettem.

K.

2012. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szandy89 ***** válasza:

Szia!

Nekem a nem várt előtt 3 nappal és utána 3 nappal olyan mindjárt megjön érzésem volt!!! De nem jött meg! :)

6 hetes kismama vagyok! :)


Teszteltél??

2012. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem teszteltem mert reggel erősebben görcsöltem és állandóan a wc-re járkálok hogy vérzek-e :( lehet hogy holnap reggel meg is fog jönni de ha nem akkor megírom és holnapután tesztelek :)
2012. márc. 6. 18:01
 9/11 Szandy89 ***** válasza:

Írj majd hogy mi van!!!

Szorítok!!! :)

2012. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött :(
2012. márc. 7. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!