Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok olyan görbét mutatni,...

Tudnátok olyan görbét mutatni, ahol nem egy időbe mértétek a hőt, és ezért nem volt jó a görbe? És utána egy időbe, és már volt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hiszen egy adott ciklus nem ismétlődik meg kétszer, és vagy időben mérjük, vagy nem.


Egyébként hogy próbáljak kicsit válaszolni is. Kisebb eltérések beleférhetnek, a lényeg általában az, hogy az ovuláció körüli időben ne legyen eltérés, mert egy később mért adat, téves emelkedést mutathat, így az ovuláció időpontjának meghatározása elcsúszhat.


Nekem személy szerint fél óra eltérés, sőt sokszor még egy óra sem okoz problémát. Én úgy szoktam csinálni, hogy kitűzök egy adott időpontot, mondjuk 7 óra, ami a legkésőbbi ébredési időpontom általában, és ha ennél korábban kelek, akkor korábban mérek. Egy korábbi időpont nem kavar be, hiszen az nem okoz "téves emelkedést", maximum fél-egy tized fokkal alacsonyabb lesz a hő aznap.

2012. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy egyik hónapba össze-vissza mérte,mert nem tudta egy időbe,és furcsa lett a görbe,mondjuk cikk-cakkos,meg nem mutatott peteérést. Aztán köv. hónapba egy időbe mérte,és akkor már szép lett...
2012. márc. 5. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

De ez még mindig nem old meg semmit. Lehet, hogy a cikk-cakkos hónapban nem volt peteérés.

Minden termékeny nőnek van évente egy-két ilyen ciklusa.

2012. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem mutasd meg Te a görbid, hátha úgy könnyebb lesz segíteni. Én elég fura görbi mellett lettem terhes, pedig azt mondtam, hogy abban a hónapban lehetetlen.
2012. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/5. feltennéd a görbéd? Én azokat a válaszokat kaptama görbémre,hogy ciszta,pcos. stb... beparáztam. ezért kérnék fura de sikeres görbéket. Itt az enyém:

[link]

2012. márc. 8. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
vagyis 5/6. Bocsánat
2012. márc. 8. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok

20 és 21 nap között szépen megvolt az ovuláció.

(Sajnos együttlétet nem nagyon ütemeztetek a környékre, bár a 18-i együttlétből még így is összejöhet, de én nem csodálkoznék azon, ha nem...)

2012. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Én elötte nem mértem, mert csak akkor kezdtük el tervezni a babót, és elsőre összejött. De talán látod, hogy azért ugrált. Berakom a 2. görbit is, az az első kisfiammal volt.

[link]

[link]


Ja, és ne add fel, nekem az első babó nehezen jött össze, a 2. meg elsőre. El sem hittem.

2012. márc. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!