Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáli vagy Dévai intézet?...

Kaáli vagy Dévai intézet? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Kaáliba járok és újra ide mennék először,ha újra kellene kezdenem..!
2012. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos ez orvosfüggő, és nem feltétlenül tudod, hogy kihez kapsz időpontot, vagy ha tudod, akkor se biztosan tudod, hogy milyen a doki. Én Kaáliba jártam, és nem mennék vissza, csak ha semmi más lehetőségem nem lenne. Másik orvoshoz talán, de azt meg nem nagyon engedik. Ha Krizsa vagy a doktornő, akkor valszeg jó a Kaáli.
2012. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat, hogyan működik a rendszer? A nőgyógyászom adott 3 hónapot, ha nem sikerül a 3 Clostybegit-es kezelés, meddőségi központba küld... Milyen vizsgálatokra számíthat az ember lánya és mennyibe kerül hozzávetőlegesen?
2012. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljes vérkép, 3. és 21.napos hormon vizsgálatok vérből, aids-hepatitis B és C - szifilisz vérvizsgálatok,(párodnak is!) ellenanyagszűrés stb.

belgyógyászat, tüdőszűrés, mell UH, ekg, petevezető átjárhatósági vizsg,

Spermavizsgálat - andrológus vélemény


Szóval nem semmi, mi ezt két hónap alatt tudtuk csak megcsináltatni. Ma megyünk vissza.


Mi a Dévai intézetbe mentünk el. Ott csak 1 doki van, mindig nagyon készséges, azonnal fogad, nincs várakozás.

Sok betege van, népszerű, csak jó híre van.

Most kezdjük az első inszemet.

2012. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked és köszi a segítséget :)
2012. jún. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!