Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet vagy...

Lehet terhességi tünet vagy korai nagyon?

Figyelt kérdés
A havim 32-35 naposak általában. Jövőhétre nem várom és a mellem szét akar durranni. Nagyon feszül és érzékeny. Ez csak azért van mert meg fog jönni vagy reménykedhetek? Volt valaki hasonló helyzetben akinek később bebizonyosodott, hogy babát vár?
2012. márc. 7. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon korai lenne még a teszt.
2012. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes dolog ez, az ember minél jobban akarja annál inkább beképzeli.. Mi is már 3 hónapja próbálkozunk, én jövőhét vége felé várom(szintén 32-35 napos c.) De már két napja feszülnek és nagyobbak is, ami nekem ilyenkor ritkán szokott lenni.. Multhónapban szó szerint rosszullétek gyötörtek, de akkor se sikerült.

Remélem te szerencsésebb vagy.És összejött..sok sikert..

2012. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Remélem összejött és én is nagyon szorítok neked. Ma reggel olyan mindjárt megjön érzésem volt, a cicim továbbra is érzékeny, de már nem annyira. És te hogy vagy 2.? :) Izgulhatnánk együtt is ha nem fárasztalak... :)
2012. márc. 8. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vok!

Szia, köszi a kérdést, izgulhatunk persze, de én..nem is tudom, olyan lemondó hangulatban vagyok. Nem tudom mért nem jött össze eddig, és ugy érzem most sem,de ez majd jövőhétvégén derül ki csak.

Remélem neked sikerül, olyan jó olvasni mikor az emberek örülnek valaminek..

ugyanugy feszülnek még mindig, mondjuk ma reggel volt egy kis émelygésem, de szerintem nem azért..ilyenkor hajlamos az ember jobban odafigyelni ezekre a dolgokra, és lehet hogy mindig van egy kis émelygés,csak most ..bolhábol elefánt ..tudod...

Am szerintem a kávétol volt, mert mostanában csak ijen cikória kávét iszok reggel, ma meg igazit mert elfogyott a másik amibe nincs annyi koffein. Arra gondoltam ha most sem jön össze akkor jövöhónapban a hömérőzést kipróbálom.Bár eddig mindig jól számoltam szerintem..De én mindent megpróbálok..:) Na irj majd..Amúgy nekem akkor szokott inkább feszülni a cicim meg fájni a hasam mikor peteérésem van..Bár a cisztám is ilyen tüneteket produkált amikor volt..szal..lehet nekem az van megint.

2012. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Juteszembe olvastam itt egy olyan kérdést amire az volt a válasz, hogy majd csak akkor érzünk tünetet ha már késik....De szerintem emberfüggő, mert egyik barátnőm két hetesen negatívat tesztelt de ő állitotta hogy terhesnek érzi magát(már van egy kislánya, és 6 hónapja próbálkoztak akkor) elment az orvoshoz aki azt mondta lát valamit, de a biztonság kedvéért két hét mulva mennjen vissza. Két hét mulva az orvos gratulált: Gratulálok kismamma ön 4 hetes terhes!

Szóval nem török össze:)

2012. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy írtál így nem érzem magam egyedül. Mi már 5 hónapja próbálkozunk de semmi eredmény... :( Én is lemondóan állok hozzá, inkább a rosszra készülök fel és lepődjek meg kellemesen. Majd jövőhét végén tényleg kiderül minden. Én is szívesen olvasgatom itt a témákat és sok érdekes történeteket lát az ember. A képes témákat ahol terhességi tesztet kérdeznek azt mindig szívesen megnézem és lássuk be kicsit irigykedek is olyankor, de ugyanakkor örülök is a jó hírnek.

Ami engem illet nem érzem már annyira a mell feszülést, néha görcsölget a hasam mintha meg akarna jönni. Pár napja viszont amit nem tudok figyelmen kívül hagyni, hogy néha-néha beleszúrt a hasam aljába, vagyis nem pont oda hanem inkább a... na... tudod?! oda... és belesugárzott a combomba is. Nem tudom mi lehetett, de fájt rendesen.

2012. márc. 9. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen kicsit irigykedve örül az ember..:)

Én is igy vagyok, olyan rossz szembesülni a végén hogy na már megint nem sikerült....

Nem tudom mi lehet az a fájdalom, nekem nem volt olyan soha még..Lehet tul hevesek voltatok:)

Én tegnap rosszul lettem a kocsiba..lehet nem azért, de a barátnőm egyből vigyorogni kezdett, és bárcsak igaza lenne....

De szerintem nekem meg fog jönni mert tegnap óta szó szerint szomjan halok, olyan szomjas vok állandóan, és ez akkor szokott lenni nállam mielőtt megjön, kb ennyi idővel előtte...Szóval nem sok reményt látok de az hal meg utoljára(az a pici remény.)Amugy azért nem akarom elhinni hogy nem jön össze, mert nálunk a családba ilyen nem igazán volt .. Nővérem is a gyógyszer abbahagyása után már egyből teherbe esett, anyukám is,amikor kitalálták sikerültünk, sőt öcsém a gyógyszer szedése mellett sikerült..Persze akkor régen még nem voltak ilyen gyógyszerek mint ma..

Szóval ezért vagyok elkeseredve sokszor..De majd összejön:)

Kitti

2012. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet? Történt valami?? Nekem még mindig feszül, és mostmár olyan érdekesen fájdogál a hasam, nem ugy mint amikor megjön, érdekes. Igazábol az éjjel azt álmodtam hogy megmozdult a hasamban valaki:) És pont ugy fáj most mint az álmomban, inkább kelemetlen érzés mint fájdalom..Ugyhogy most megint beleéltem magam...Még nem jött meg, ma holnap kéne pedig..már izgulok....Kitti
2012. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
No hát 5 nap késéssel de megjött..szóval..ennyit erről..
2012. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!