Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett pé? Görbe lent.

Mikor lehetett pé? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 8. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be a Ciklus.hu.
2012. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És a hőd is nagyon szépen felment! És ha jól látom, minden esélyetek meg van a babára, mert jókor voltatok együtt!!!

Remélem sikerült!!!

2012. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Most inkább attól tartok, hogy nem jött össze, mert még annyi tünetem sincs mint ami ilyenkor menzesz előtt szokott leni. Volt egy pár napja menzesz szerű hasfájásom, de azóta semmi.

Abból gondolom mind ezt, hogy volt már egy terhességem ami nem maradt meg, ott pl: ilyenkor már rég előjött a nagyon erős mellfájás, ingerlékenység és egy fajta fűszer iránti vágy.

2012. márc. 8. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Első kettő vagyok! :) Szerintem még nincs minden veszve!!! Ne add fel!!! Nekem az tűnt fel, hogy most nem jöttek a mensi tünetek, viszont érzékenyebb volt a mellem! Meg felment a hőm, ami máskor előtte már leesett!!! Ha jól látom 3-4nap múlva meg kellene jönnie, majd tesztelj! A hasfájás meg lehetett beágyazódás is!! Nekem is fájt a hasam alja, de nem jött meg!! Én szorítok neked!

16hkm

2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked:)

Köszönöm szépen a segítséged:)

2012. márc. 8. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól húzta be a ciklus.hu

Drukkolok!

2012. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!