Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom. Valamit...

Ovulációs fájdalom. Valamit nem értek?

Figyelt kérdés
Minden hónapban érzem néhány napig (1-3) valamelyik petefészkemben a szurkálásokat. A kérdésem, hogy ez a petesejt kiszabadulása előtt érezhető, vagy utána? A furcsa, hogy ebben a hónapban a ciklus 7-8. napján éreztem a szurkákat, a 6. nap voltunk együtt. Azóta mindjárt megjön érzésem van és fáj a fejem napi szinten. Tegap este iszonyatosan beleszúrt a méhembe kétszer. Lehetett spontán ovu?
2012. márc. 8. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a petesejt kiszabadulása előtt is és után is éreztem a hasszurkát! Ezt azért tudom, mert voltam ultrahangon és már volt hasszurkám bal oldalon, amikor mentem és bal oldalt volt domináns tüszőm(ahol éreztem). Viszont mondta a doki, hogy 12-24h múlva kiszabadul a pete és én még két nap múlva is éreztem hasszurkát, utána elmúlt. Szerintem lehetett korai peteérésed, előfordulhat! :)
2012. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2012. márc. 9. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
én akkor éreztem, mikor nőtt a petesejtecske
2012. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!