Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt vagyok 2 nappal...

Mensi előtt vagyok 2 nappal és a melleim ilyenkor már rég nagyon fájnak és ingerlények is szoktam lenni, de most semmi. Csak mensi szerű alhasi nyilallások és néha derékérzékenység. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert minden menstruáció más.

Nem csak egyénenként változik, hanem egy nőnél is más minden ciklus.


Nekem pl. múlt hónapban szintén nem fájt a mellem ( mindig szokott), előzőleg szédelegtem, émelyegtem, azelőtt majd' felrobbantam a feszültségtől.

Változatosak a PMS tünetek.

2012. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden ciklus változhat, nem törvényszerű hogy mindig ugyanolyan legyen. Nekem se mindig egyformák az érzések, de a lényegen sajnos nem változtat: mindig az a vége, hogy megjött a mensi, így én nem adok a mensi előtt tünetekre! Én csak akkor kezdenék el reménykedni, ha legalább 1 hetet késne...de ilyen meg még nem volt.
2012. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!