Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt pozitív akkor,...

Az ovu teszt pozitív akkor, ha csak csak a baloldalon egy vékony szálban erős, a csík többi része pedig jóval halványabb a kontroll csíknál?

Figyelt kérdés
ovulációs teszt, pozitív, csík
2012. márc. 9. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt csak akkor pozitív, ha a teszt csík erősebb, vagy ugyan olyan erősm, mint a kontrollcsík. Ha halványabb a tesztcsík, mint a kontrollcsík, akkor negatív a teszt.
2012. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de abban a kis vékony sávban erősebb mint a kontroll csík. A többi része meg halványabb. Ezért nem tudom eldönteni. Szóval ez is negatív?
2012. márc. 9. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát kettő csíkod van? Mind a kettő erős?
2012. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy kontroll csík ugye. Aztán van a teszt csík, aminek a bal fele erős a jobb fele meg halvány.
2012. márc. 10. 01:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A teszt csík egyik fele halvány, a másik fele erős?

Ilyet még nem hallottam. Lehet, hogy rossz volt a tesztkazetta.

2012. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, per pill 2 is, és az még negatív. Az elmúlt 2 napban olyan volt, mint neked, félig erős, félig halvány, de ma reggel teljesen erős pozitív lett, szerintem tesztelj még 2 napig legalább, neked is erősebb lesz.
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!