Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn egész nap hánytam,...

Hétfőn egész nap hánytam, ment a hasam, kedden ebből már csak a hányinger maradt meg, ma pedig már csak az émelygés szurkálást érzek a petefészkek környékén. lehet ez baba? vagy esetleg csak gyomorrontás? ápr 20. án nem kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Viszont azt igen, hogy nekem 18-án lenne a havim és fáj a hasam már 3 napja. Eleinte sokat jártam a nagydolgomra, de biztos, hogy nem a beleim fájtak. Hajrá! :-)
2008. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hányinger az oké! de a hasmenés?namlehet hogy csak belaktál?
2008. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

diétáztam vasárap is és hétfőn reggel sem ettem semmi olyat.

de ki tudja... csak reménykedek, már fél éve szeretnénk babát és most van először hányinger meg ilyenek...

2008. ápr. 11. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,én második babámat várom,és én mind a kettővel a legelejétől hánytam,de csak menzesz után 2 héttel.Szerintem ilyen hamar az nem jelentkezik csak menzeszkimaradása után,mert akkor 100%a terhesség.Szorítok hogy a baba legyen!!!!
2008. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia én azt mondanám hogy lehetsz..én 3 honapig menzisztem.és babás voltam.a lányom ma már 4 éves..és igen nekem is volt hasmenésem,fájt a mellem.de a hányinger akkor jelentkezett nálam amikor megtudtam:Dde ez is más..egyén válogatja..szoval várj..és tesztelj.nekem most 2 napja késik..hasmenésem néha van,délután mindig hányingerem van,és egész nap aludnék...ugyhogy sok sikert
2008. ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!