Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e gyerekem, ha a szakorv...

Lehet e gyerekem, ha a szakorvosi leletben ez áll: a ciklus 11. napján a petefészekben 17mm-es folliculust tartó ovárium?

Figyelt kérdés
A ciklus 11. napján voltam nőgyógyásznál. Akkor a szakorvosi leletben ezt olvastam 17mm-es folliculust tartó ovárium. Engem az érdekelne, hogy ilyen méreteknél kiszabadul-e a petezsákból a pete.Mert az orvos azt mondta minden rendben van és a peteérés napjára (kb. 14. nap) adott orvosi utasításokat is betartottuk. :) De következő hónapban mégis megjött a mensim. Most nem tudom, hogy mi van. Kérem segítsenek!!!!!!
2012. márc. 10. 09:27
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bocsi, ez még nem a petezsák, ez a tüsző. Naponta 1-3mm-t nő, és olyan 20mm-nél már érettnek számít. Lehet, hogy előbb volt a peteérésed, és nem jól időzítettétek az akciót. De sok minden más is lehet az oka, hogy nem lettél babás. Pl ha el van záródva a petevezetéked, vagy a párodnál van probléma. Vagy csak nem volt szerencsétek. Egészséges pároknál is, ha minden klappol, akkor is csak 4-ből 1 lesz terhesség. Amíg nem voltatok rendes kivizsgáláson, addig nem lehet megmondani, hogy miért nem sikerül. Türelem, vagy rendes kivizsgálás. Vagy inkább mindkettő. :-)

2012. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2012. ápr. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!