Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normál mensi helyett véres...

Normál mensi helyett véres váladék, mi lehet?

Figyelt kérdés
Múlt havi mensim 3 napot késett, de utána is csak 2 napos pecsételős, nagyon gyenge vérzés volt. 3 tesztem is neg. lett, 29én votam dokinál uh-n nem látott semmit. Feb.24.én volt elvileg peteérésem, 25.én voltunk együtt párommal. Naptár szerint tegnap kellett megjönnie, meg is jött, de ugyanolyan gyenge, sőt, gyengébb mint a múlthavi. Tegnap 1 betét volt egész nap. Még ma is csak egynél járok. Leginkább nem is mensinek mondanám hanem véres váladéknak. Tegnap kicsit barnás is volt, de ma is inkább olyan barnás-piros... Lehetséges hogy baba van a dologban?
2012. márc. 10. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a 29-e az februárba volt? Szerintem nem terhességtől van, ha már az előző mensi is ilyen volt, és utána a teszt is negatív lett, és az orvos se látott semmit. Mindenesetre nem baj, ha elmész kivizsgáltatni magad, hogy miért lett ilyen gyenge a menstruációd.
2012. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a 29e az februar. De feb.24en volt elvileg peteeres 25en voltunk egyutt parommal. Most meg nem teszteltem de asszem ha nem valtozik a helyzet akkor jovoheten fogok egyet kivancsisagbol. Most estere nagyon ufy nez ki hogy ennyi volt ez a mensi is mert ma osszesen 2 betetnel jarok de alig volt rajta valami... Furdeskor neztem hogy nagyon minimalis a ver inkabb piros valadek. Rozsaszines. Most tisztasagi betetet raktam de meg nincs rajta semmi pedig mar vagy 1,5 oraja hogy csereltem.
2012. márc. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!