Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes élettelen magzatot...

5 hetes élettelen magzatot kelett elvetetnem autóbaleset miatt. Lehet még valaha gyerekem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne! Őszintén sajnálom, ami történt, remélem hamar teljesül a vágyad!
2012. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom!!! Nyugalom biztosan lesz még babád csak várj pár hónapot még teljesen felépülsz (lelkileg, fizikailag). Már most kezd el szedni valamilyen terhes vitamint, hogy felturbózd a szervezetedet!


Ha tudsz róla beszélni (írni) akkor megkérdezhetem, hogy ez mostanában történt? Tört valamid?

2012. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
szeptemberben történt...nagyon sok törött csont volt meg zúzódások és belsö vérzés és stb...nagyon félek h ez miatt az abortusz miatt nem lehet többé gyerekem
2012. márc. 11. 22:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


Akkor várjatok legalább fél évet!


Amikor Én szültem, volt egy édesanya aki szintén első babájának adott életet. Én nagyon jól viseltem a dolgokat sétáltam mint valami mérgezett egér, vártam apát aki vidékről jött ezerrel, viszont az egyik szülőszoba ajtaján állandóan ki-be szaladgáltak. Gondoltam is biztos nagy a baj. Aztán a folyosón összefutottam egy falfehér, izzadó, kezét tördelő, ideges férfivel. Megszólítottam, gondoltam öntök belé egy kis lelket, megpróbálom megnyugtatni (Én aki szintén szülni készül). Kérdezgettem, hogy miért van itt a folyosón, miért nincs a felesége mellett? Hányadik baba? Mi lesz a neve?... Aztán szépen lassan mindent elmesélt: Mondta, hogy 2 évvel ezelőtt súlyos autóbalesetet szenvedtek, akkor volt 2 hónapos a felesége. Tűzoltók vágták ki őket az autóból, élet-halál között lebegett a feleség, sok vért vesztett, medencéje is sérült, átmenetileg lebénult. Darabokra hullott az életük. Ő viszonylag pár töréssel, zúzódással "megúszta". Fél év volt mire kiengedték a kórházból, rehabilitációra jártak, szépen lassan helyre jöttek. Bár a babára mindennap gondoltak. Egyik ismerősük elhívta őket nyaralni a vidéki kisházukba, annyira jól érezték magukat, hogy elfelejtettek minden gondjukat, bajukat és láss csodát megfogant a babájuk. Azt mondta végig idegeskedték a 9 hónapot, végiig azon konzultáltak, hogy császár vagy normál szülés legyen-e? Végül császár lett és gyönyörű, hatalmas, hosszú hajú kislányuk született. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, NEM SZABAD FELADNI!!!!

2012. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2. nagyon nagyon szépen köszönöm a biztatást..nekem szerencsere nem sérült a méhem sem a medencém..a beleim szakadtak el...és sajnos az ütéstöl a baba is életképtelenné vált....nagyon nagyon szépen köszönöm a biztatást nagyon jól esik....nagyon bizom benne h az abortusz alatt nem sérült a méhem és képes leszek egyszer egy egéséges gyereket a világra hozni...
2012. márc. 11. 23:17
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!

Persze van kockázata az abortusznak, de tudod milyen sok nőnek van egymás után három, négy megszakítása is?

Ha szövődménymentesen gyógyultál, valószínűleg minden rendben lesz, legrosszabb esetben pedig még mindig van orvosi segítség.

2012. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nagyon bizom benne h minden rendben lessz.....és még egyszer nagyon szépen köszönök minden támogatást
2012. márc. 11. 23:31
 8/20 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Mennyi idős vagy?

Minél fiatalabb annál hamarabb gyógyulsz, regenerálódsz!!! :D

2012. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2O múltam...
2012. márc. 12. 00:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Az abortusz miatt biztosan lehet majd gyereked,csak az egyéb belső sérüléseket kérdezd meg a dokitól.

Beleid megmaradtak?

Ismerek valakit aki ugyancsak autóbaleset miatt elvesztette a beleinek a 2/3-át.Ahogy eszik nyomban kell menjen a wc re.

De már 3 éve történt és jól van.Férfi.

Ki volt a hibás a balesetben?

2012. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!