Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után hány nappal...

Beágyazódás után hány nappal kéne pozitívat mutatnia a tesztnek?

Figyelt kérdés
Valaki ezt tudja? Azt tudom, ami a tesztekre van írva, hogy akár már mensi előtt pár nappal is pozitívat mutathat. De ugye a beágyazódás ideje az egyedi mindenkinél így az érdekelne, hogy utána mennyi idővel mutat pozitívat. Előre is köszi a válaszokat!
2012. márc. 14. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy nagyon érzékeny tesztet, ez van ráírva a betegtájékoztatóra:

"Képes a terhességet már korán, kb. 10 nappal a lehetséges fogamzás után kimutatni"

Hát kíváncsi vagyok...

2012. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában az aktust követő 14. napot szokták javasolni!
2012. márc. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódás után 1-3 nap, attól függ, milyen érzékeny a teszt, és milyen gyorsan termeli a szervezeted a hcg-t.
2012. márc. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Megtermékenyülés, osztódás, vándorlás a méhbe : kb 6 nap. Akkor kezdődik el a beágyazódás, ami szintén pár nap, legyen mondjuk 5 nap nagy átlagban. A tesztek ezután 3 nappal mutatják ki a HCG-t. Ha összeadod, ez 14 nap ovu után. Ott vagyunk a nemvárt idejénél. :-)

2012. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Manka68-cal értek egyet!!!!!! Mintha én írtam volna!:) Nekem sajna muszály pótolni a progeszteront, hogy nehogy gond legyen, ennek ellenére nekem is csak a nemvárt után(i első napon) ajánlott a tesztelés!!! Pedig nagyon fontos hogy mielőbb tudjuk. Az LH teszt sem ajánlott jóstesztnek, mert azt is jelezheti a halvány pozi, hogy lassan megjön! Ne keress jeleket se, én mindíg érzem, de még nem sikerült.:( Várd ki a ciklus végét! Sok sikert!
2012. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!