Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel tesztelhetek?

Holnap reggel tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Varánap kellene megjönni. Volt a 10. napon enyhe rózsaszínes folyásom. Ma már fájogatott a hasam... A cicim annyira nem feszül, csak egy picit érzem, viszont ma majdnem beájultam napközben, olyan álmos voltam és ugyanúgy elkezdtem fázni, mint az első terhességemnél is. Szerintetek ez lehet baba? Holnap reggel van értelme Amazonas pélusszal tesztelni?

2012. márc. 15. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2 napot még ki lehet bírni teszt nélkül. Persze attól még tesztelhetsz, de lehet, hogy - lesz, holott mégis van baba. (Amúgy én is egész nap álmos, fáradt voltam, mégsem vagyok terhes szerencsére.)
2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ki lehet, viszont ha nem muszáj, akkor nem akarok!!! Sokan írják, hogy mensi előtti napokban már pozitív volt a tesztjük, ezért kérdeztem...
2012. márc. 15. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább kivárnám azt, hogy elmaradjon a mensi és leghamarabb is utána 2 nappal tesztelnék reggeli első vizeletből. Tehát kb. a 16. dpo-n.
2012. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!