Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy peteéré...

Jártatok már úgy, hogy peteérés napján együtt voltatok párotokkal, és mégsem lett baba?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy miért? Vagy csak így hozta az élet?
2012. márc. 16. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
egyrész így hozta másrész jobb egy-két nappal előtte. A kicsiknek fel is kell érniük,a petének el kell indulnia lefelé...
2012. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A peteérés csak az egyik szükséges, de önmagában nem elégséges feltétele a teherbe esésnek. Egy csomó tényezőnek kell optimálisan alakulni, hogy létrejöjjön a terhesség. Egy ciklusban kb. csak 20-25 % az esély a terhességnek. A megfogant petesejtek kb. 50 %-ból nem lesz baba, mert valamelyik ivarsejt olyan mértékben sérült, hogy a természet bölcsessége miatt a folyamat el sem jut a beágyazódásig.
2012. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Az előzőnek igaza van a százalékokat tekintve. Ettől függetlenül, én minden alkalommal terhes lettem amikor próbálkoztunk. Az már más kérdés, hogy a sok alkalomból csak egyszer született baba.
2012. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Másfél éve próbálkozunk, a nődoki felírt closit. Ebben a hónapban szedtem be a 4. kúrát. Van peteérésem, és mégsem jön össze a baba. A férjemmel semmi gond. Van már egy 3 éves kislányunk, de a tesó nem akar jönni.

Teljesen el vagyok kenődve.

2012. márc. 16. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Lassan 2 és fél éve várjuk az ELSŐ BABÁNKAT! Mindig együtt szoktunk lenni peteéréskor is, és mégse sikerült még eddig!!!
2012. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
TSH-d mennyi? Mi 6 évig vártunk a babára,természetesen mindent végigjártunk amit lehet, mikor teljesen véletlen derült ki egy vérvétlből hogy rossz a pajzsmirigy szintem. Kaptam rá gyógyszert, három hónap mulva sikerült. :)
2012. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég rég nézték. Kérek a háziorvostól egy teljes labort.
2012. márc. 16. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem 10 év után sikerült spontán teherbe esnem, és csak azért mert új háziorvosunk lett és a panaszaim alapján mert már annyira rosszul voltam, írt beutalót endokrinológushoz. Ő vizsgálja a hormonokat a pajzsmirigyet. Írt fel gyógyszert és a második hónapban 10 év után lettem terhes, igaz a baba nem maradt meg, de ez nem ezért volt. 10 év alatt senkinek sem jutott eszébe, hogy a pajzsmirigyem lehet a gond. Nálam már diagnosztizáltak elzáródott petevezetőt és lombikom is volt, így van 3 gyermekem és mégis miután kezelték a pajzsmirigyemet a második hónapban összejött magától. Kérj egy beutalót endokrinológiára és ott megvizsgálnak rendesen.Sok sikert:)

2012. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Asszem, ha mindenkinek, ha a peteérés napján összejönne a baba, akkor mindenkinek sikerülne elsőre, aki meg nem szeretne, aznap nem lenne együtt. Csak sajna nem mindenkinek jön össze elsőre...

Nekünk több, mint 3 év kellett, akkor már tudtuk majdnem csak lolmbikkal van esélyünk, mégis minden ciklus közepe táján próbálkoztunk és kiakadtam minden egyes mensikor.

2012. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!