Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap tőrtént velem egy...

Tegnap tőrtént velem egy baki, a pasimról lecsúszott a gumi, miután ő elment, pár percel utána kiszedte a hűvelyemböl! a cucc benne volt. Így most terhes lehetek? félek a 72 órás szertől..

Figyelt kérdés

nem szeretnék abortuszon átesni,de gyereket sem akarok!!!

Mit tegyek?


2008. ápr. 13. 09:51
 1/8 anonim válasza:
vegyél be 72órás tabit..akkor smmi gáz nem lesz!!
2008. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is 72 órás tabit kéne beszedned. Ne félj tőle, bár bazi nagy a hormontartalma, néha becsúszik ilyen baki és akkor bizony nincs más választás. Én a helyedben tuti inkább beszedném, mint hogy átessek egy abortuszon, ami százszor rosszabb.
2008. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy 72 órás, mint egy abortusz! Sajnos ha lecsúszott, akkor megvan a lehetősége, hogy ki is folyt valamennyi!
2008. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a 72 órástól , ezért van. Sajna én is jártam így, ezért inkább fogmazásgátlót kezdtem szedni.

menj ügyeletre és kérj 72 órást, akkor semmi baj nemlesz!

2008. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább 72 órás, mint abortusz. Én nem kockáztatnám meg, nem várnék, míg kiderül, hogy tényleg terhes vagyok-e.
2008. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
UFFF.. velem ugyanez tortent es kivoltam borula mit tennek ha abortoszom lenne mert mar a testvereimnek volt es semmi jot nem meseltek rola az igaz hogy 72 orasit sem szedtem be egy szeruen csak szerencsem volt es nem lettem terhes...=D
2008. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szerencse forgandó. ne bízz benne. ha még nem késő, akkor 72 órás tabletta, de azt rögtön el kellett volna intézni. igaz, hogy egy lórúgás, de jobb, mint egy abortusz. mellesleg gondolom szüleid sem örülnének neki, ha elkezdene nőni a hasad. szóval ha még nem késő, nyomás tablettáért. nem lesz tőle nagyobb bajod, mintha terhes lennél. ha pedig már kifutottál az időből, akkor ha késik a mensid, akkor teszt, és orvos. ezektől kevésbé félsz? ne akard megtudni, milyen érzés 2 héten keresztül nem aludni a terhességtől való félelemben, minden tünetét magadon hordozva az idegességtől, és 3 reggeli tesztet várni, amíg kimutatja az eredményt. százszor rosszabb, mint a tabletta, én már átéltem. nem is lehettem volna terhes, csak akkor is féltem.
2008. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod. rengetegen irják a 72 órás tablettát. mindenki élve maradt tőle. ugyhogy siess. nehogy lemaradj. jobb a biztonság. míg várni hogy abortusz e vagy sem.
2008. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!