Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez mi? Ez mind lehet...

Most ez mi? Ez mind lehet terhességre tünet, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, már több mint egy éve (egyszer volt egy 2hónapos kihagyás még szeptember-októberben) nem szoktam elfelejteni beszedni, de ebben a hónapban 2x is megesett, de mindkétszer 12órán belül pótoltam... Csakhogy: Pár napja sokat vagyok rosszul napközben, fáj a hasam, néha hányingerem is van. Emellett rengeteget alszok. A szerdát úgy aludtam végig, hogy összesen 6-7 órát voltam fent. Aztán éjjel szünetekkel aludtam, de másnap reggel 9ig. És mindig emlékeztem arra, hogy mit álmodtam. A legtöbbször valami nagy butaságot, de 6ból 4nek köze volt a babákhoz, pl hogy a legjobb barátnőm (nem terhes.) szült, és nekem is akkor kellett volna, vagy hogy a nagynéném szült (szintén nem terhes) és én is vártam, hogy mikor szülöm már meg a kislányom (mindkétszer lány lett volna...)

Egyszer már voltam terhes, de akkor semmi ilyesmi nem volt, az egyetlen tünetek az el nem múló nyakfájás volt. (Tudom, hogy minden terhesség más.)

Bocsi, ha hosszú lett :)


2012. márc. 16. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,csak lehet épp tudat alatt foglalkoztat a dolog!

Szerintem ez normális!

Max ha nem vagy biztos akkor tesztelj egyet!

2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A terhességem elején nekem is hasonló "tüneteim" voltak (rengeteget aludtam és PMS-szerű hasfájásom volt). És nem egy olyan ismerősöm van, aki tabletta mellett esett teherbe. Szóval a legjobb, ha csinálsz egy tesztet. :)
2012. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!