Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8kán csináltam egy terheségi...

Ica27 kérdése:

8kán csináltam egy terheségi tesztet amin a második csik halvány volt de rá 3 napra megjött de nem olyan volt mint máskor csak kicsi jött mondhatnám pecsételés volt pirosos barnás ez mit akar jelenteni nem értem. Hány nap mulva csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azonnal csinálj tesztet!
2012. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet!!!
2012. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez bizony babagyanús :)
2012. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én a helyedben csinálnék egy ugyanolyan márkájú tesztet a nap ugyanazon szakában, ahogy a múltkor a halvány pozit tesztelted. Ha pozi, én mennék dokihoz.

Én mindig azt hittem az első terhességemnél, hogy megjön, mert barnáztam, meg pirosas gyenge vér is volt, de mégis terhes voltam.

2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet, ha pozitív mé akkor menj dokihoz.

de én akkor is mennék ha elmúlik, mert mi van ha volt baba csak elmegy? NEM akarlak ijesztgetni, de ilyen gyakori itt a fórumon is. ha mégis baba van, akkor sem jó a vérzés-barnázás terhesség alatt. tesztelj reggel és irány a doki!

majd írj mi lett. tedd fel a képet ide. megnézzük.


2 kisfiú anyuja

2012. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No, lett baba végül?
2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!