Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik ez velem? Már...

Miért történik ez velem? Már a 4-ik alkalom 1.5 év alatt, hogy elmaradt mensi idejében + teszt, aztán pár nap múlva sorozatosan -, doki megállapítja UH-n a terhességet, és utána elmegy a baba?

Figyelt kérdés

Miért nem foglalkoznak a dokik ezzel? Nem kellene valami kivizsgálásra küldeniük? Nem hiszem el, hogy ez normális dolog!!!

Szerintetek?

A Kaáliba akarnak küldeni, de ha terhes tudok lenni, akkor minek?

Bromocriptint és Utrot kell használnom a legutobbi eset óra, ami múlt hónapban volt! Most megint ez történt!

Kezdek kiborulni, adjatok valami tanácsot, kérlek!!!


2009. jún. 12. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos én nem tudok Neked semmit mondani, nem tudok tanácsot adni - remélem lesznek, akik tudnak Neked segíteni - de nagyon szörnyű ez amit leírtál!

Kívánok Neked sok erőt és sok jót, de mindenekelőtt kitartást és mielőbbi babázást!

2009. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nőgyógyást.Egy ismerősömnél volt ilyen probléma.Valamilyen okból a baba nem tud rendesen beágyazódni,megtapadni a méhben.Rajta nem tudott semmi segíteni,pedig sokat vizsgálták,több orvosnál járt,de eredmény nélkül.

Nem akarlak jobban elkeseríteni,de próbálkozz.Sok szerencsét.

2009. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom mai történt. A lényeg szempontjából szerintem mindegy, hogy hova mész orvoshoz. Olyan dokit lenne szerencsés találni aki ért az ilyen jellegű vetélések okainak kiderítéséhez. A lehetséges okok közül csak egy az esetleges hormon probléma, ezen kívül még jó pár ok lehet. Pl. a veleszületett trombózis hajlam is okozhat ilyen problémát. Ennek is célszerű lenne utána járni, főleg ha a közeli hozzátartozóid közül volt valakinek trombózisa.
2009. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! A pajzsmirigyedet vizsgálták már , hogy jól működik -e? A pajzsmirigy alulműködés is okozhatja . Egy endokrinológus kivizsgálhatna.Egy vérvétel TSH.T3, T4 és kiderül van e baj.Ha rendben van akkor nemtudom mi lehet a baj forrása.Jó orvos sokat számít.
2009. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én sem tudok sok mindent mondani, de ajánlanék neked valakit a www.orvostudakozo.hu-n van egy orvos DR. Hamvas Ferenc volt egy problémám és nagyon segítőkész rendes volt én ajánlanám neked, hogy kérj tőle időpontot biztos tud neked segíteni!
2009. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Trombozisom nem volt sem nekem, sem a családom bármely tagjának, ennek már utánanéztem.

Pajzsmirigyem jó, azt a háziorvosom! nézte meg, saját szakállára, mert ő is erre gyanakodott, amikor elmeséltem neki a történteket!

Utolsó válaszolónak köszönöm, fel fogom keresni ezt az orvost!

2009. jún. 12. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr Szőts Gyula 0613404873


Ő az aki sosem adja fel és mindent kiderít.Nem olcsó de megéri.

2009. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik orvost!!!!!Velem 2 vetélés után az első orvosom nem foglalkozott.Kerestem másikat.Ő elmondta, hogy 1 előfordulhat 2 már nem véletlen!4 pedig főleg NEM!!!

Elküldött genetikai vizsgálatra, laborba.Nem adja fel.Ha gond van arra rá kell jönni.

Elmondták nekem is hogy millió+1 oka lehet a vetélésnek, de ha lehetőség van kizárni csak 10 okot már előrébb vagyunk.

2009. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!