Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet elősegíteni hogy...

Mivel lehet elősegíteni hogy az inszemináció sikeres legyen?

Figyelt kérdés
Valakinek bejött valamilyen praktika? Nekem ez lesz a negyedik.
2012. márc. 18. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalat, de ra lehet agykontrollozni, mentalis hozzaallas.
2012. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez jó kérdés...!Nekem 2 nap múlva kell tesztelnem,hogy sikerült-e az első inszeminációnk...nem tudom mivel lehet rákészülni én csak pozitívan próbálok gondolkozni,hátha sikerül....!

2012. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked, remélem sikerült! Én április közepén megyek a negyedikre. Megpróbálok nem rágörcsölni, lazítani. Majd írd meg mindenképp hogy mi az eredmény!
2012. márc. 20. 21:59
 4/22 tkata81 ***** válasza:
Nem tudom, én hétfőn voltam az elsőn, eredmény jövő pénteken. Reménykedek-reménykedünk nagyon, ennél többet szerintem nem lehet tenni.
2012. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mensid rendes? Ismerősöm is a negyedikre megy és neki szinte nincsen mensije, épphogy barnázik.
2012. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

2 vagyok!

Nálunk sajna az első kilőve!:(

Pedig Én pihentem,nem dolgoztam,kíméltem magam...és nem..na legközelebb még aznap be megyek dolgozni!

2012. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, rendes a mensim, van már egy 8 éves kisfiam, de 4 éve nem jön össze a második. Ez lesz a negyedik inszem, nagyon-nagyon reménykedem, mert a férjem már tovább nem akar menni.

Kedves Tündérlány! Sajnálom hogy nem sikerült az első, de nagyon ritka az, akinek elsőre sikerül. Ne add fel, készülj lelkileg a másodikra! Tudod már hogy mikor lesz?

2012. márc. 24. 18:10
 8/22 anonim ***** válasza:
Majd csak májusban lesz!Még nem jött meg,bár még csak tegnap hagytam abba az utrogesztant!1 hónap pihi és újrakezdés(Hacsak össze nem jön spontán nem Én lennék az első)májusban!!!
2012. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem azért kellett ezt az egészet elkezdeni, mert mióta-9 hónapja-abba hagytam a fogamzás gátlót nem jött meg a mensim :( amíg gyógyszeretem mindig pontos volt, azóta semmi :( mindent megnéztek, de nem tudni mitől van :(

Sajnálom Tündérlány, hogy nem sikerült. Nekem is az első volt, pénteken lesz eredmény, nagyon félek! :(

2012. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kata, mi újság? Sikerült?
2012. ápr. 6. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!