Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég ha 2-3 naponta vagyunk...

Elég ha 2-3 naponta vagyunk együtt? Törvényszerű, hogy hónap közepén kell peteérésnek lenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt hét hétvégén kezdtünk bele a babaprojektbe és azóta 2-3 naponta együtt vagyunk. Elvileg 29 naposak a ciklusaim,. így 19-re mondja a peteérést a ciklus.hu, de szerintem már megvolt, vagy ma van. Tegnap este nagyon szúrkált a petefészkem, együtt is voltunk este, ma is szúrt és tegnapra már volt a tojásfehérjés folyás is.
2012. márc. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert, nem akkor kell sz-xelni a babaprojekthez, amikor eppen VAN ez a tojasfeherjeszerü folyas? En igy tudtam. Tehat neked tegnap.

Szerintem mindegy, milyen gyakran vagytok együtt. Eleg akar egyszer egy honapban is, de az akkor legyen, amikor van ez a folyas.

2012. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az már tegnap volt
2012. márc. 18. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden másnap jo egyutt lenni.A "katonák" ennyi ido alatt beérnek és megfelelloek a megtermékenyítésre.
2012. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezekhez a tünetekhez-nyákokhoz nem értek, de nekem is 29 naposak a ciklusaim, ennek ellenére a hetedik napon fogant a babánk. Tehát semmi nem törvényszerű. (Uh alapján is nagyobb a baba pont egy héttel - korrigáltuk is a szülés várható idejét, plusz mivel a 7. nap után nem voltunk együtt egy jó darabig, mivel műtötték a fogamat és brrrr, nem volt jó, ezért akkor kellett fogannia.)


32 hetes kismama

2012. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!