Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamin mellett sikerült...

E-vitamin mellett sikerült valakinek teherbe esni?

Figyelt kérdés
szeretnénk kisbabát és sok jot hallotam erröl a vitaminrol ezért érdekel másnak is sikerült?mennyi idö mulva lett terhes?
2012. márc. 19. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a teherbeesés nem vitaminok függvénye. Olyyan vitamint szedsz, amit jónak látsz. Valaki vitaminok nélkül teherbe esik, valaki vitaminokkal se.
2012. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért annyiban helyesbítenék az első hozzászólón, hogy nem feltétlen a vitaminok függvénye, lehet emellett cukor probléma, pajzsmirigy, hormon probléma is!

Az én tapasztalatom az, hogy segíthet, persze nem csak ez kell hozzá!!

Én a ciklusom 16. napjától(amikor már megvolt a peteérés, orvos igazolta UH-on),ittam palástfű teát egy nap egy csészével,meg minden másnap szedtem E-vitamint(köztes napon multivitamint.

Hogy ettől-e, azt nem tudom, vagy csak a természet is így intézte volna, sikerült abban a hónapban, mikor először ittam teát és szedtem e-vitamint is(multivitamint már előtte is szedtem minden nap)!

Ja és 5hetesen, amikor kellett mennem UH-ra, akkor már 18mm-es volt a nyálkahártyám!

Tulajdonképpen a e-vitamin is meg a tea is a beágyazódást, és a méhnyálkahártya vastagodást tudja elősegíteni!

De engem kivizsgáltak mielőtt elkezdtünk próbálkozni!

Ultrahang, teljes labor, hormonok, cukor stb.

Mindenem rendben volt.

Szerintem ártani nem ártasz vele, ha szeded! :)

18hkm

2012. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Area ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Két év sikertelen próbálkozás után kezdtem el E-vitamint szedni, a következő hónapban terhes lettem. (Sajnos műtét lett a vége 9hetesen,erről persze nem a vitamin tehet, és nem is ide tartozó téma)

Kezdek talpra állni, és újra szedem, mert hiszek benne, tudom, hogy nekem ez segített;)

2012. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösyzönöm a válaszokat van már 3 gyermekem:)
2012. márc. 19. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 8 hónap sikertelenség után javasolta a dokim az e vitamint. Elkezdtük szedni mindketten. A következő ciklusban mar nem sikerült, mert akkor meg csak pár napja szedtük, de a következő hónapban megfogant a kislányunk. Szerintem a vitamin sokat segített. :)
2012. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem hozott eredményt az E vitamin,de nem ártasz vele,ha szeded,mert az E vitamin nagyon jó a méhnyálkahártya vastagodására!
2012. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sipos maria Mária válasza:
Én a E vitamin bioextra 100mg most szedem az is jó hogy a terhességet elosegitse?
2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!