Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert kuldott engem az endokri...

Miert kuldott engem az endokrinologus a ciklus 21-ik napjan nezni a FSH, LH, TESZTOSZTERON szintet?

Figyelt kérdés
a tesztoszteron szintet megertem,de ha egyszer mar megcsinaltam a ciklus3-ik napjan a FSH/LH szintet es jo lett,akko miert kuldott a ciklus 21-ik napjan megegyszer? amugy meg meg kell csinalnom az ATPO-T,KORTIZOL,T3,PROGESZTERON,is es a tesztoszteront is,ami a mulkor jo lett,nem ertem miert kell akkor megismetelnem! sajnos nem magan dokinal voltam,es szinte meg ne is tudtam kerdest sem fel tenni,mert ramszolt hogy most o beszel!!
2012. márc. 19. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a 21. napon nagyon informatív a hormonlabor ,volt e tüszőérésed,repedésed ,megfelelő e a progeszteronszinted,mert sokan hiába esnek teherbe ,de szükség lehet a vetélés kivédésére sárgatest támogatásra.


Mindig 3 és 21 napos vérvétel van,ez így szokás.

2012. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jo a progresztront,tesztoszteron a multkor jo volt,az ATPO,ES A TOBBIT MEGERTEM,DE hogy a FSH/LH miert kell megismeteljem a ciklus 21-ik napjan na azt nem ertem,amikor e honap a ciklus 3-ik napjan,megcsinaltam es jo lett,es en ugy hallotam,hogy a ciklus 3-ik napjan kell megcsinalni,mert a ciklus masodik feleben nincs ertelme a FSH/LH-t megnezni!!
2012. márc. 19. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy 3-dik és 21-dik napon szoktak hormon labort csinálni
2012. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nézték, ő tudja, ő a doki! Mennyi lett az LH és FSH-d? TSH-t nem nézett?
2012. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fsh 7.02 es az LH 7.20 A TSH 2.28
2012. márc. 20. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jók az értékek. Viszont úgy tudom hogy a terhességhez a TSH-nak 1 egész vagy az alatt kell lennie.
2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Azért, mert az LH, FSH értéke nem egyforma a ciklus minden napján, és attól, hogy a 3. napon jó, még nem következik az, hogy a 21. napon is jó. Szerintem alapos orvos 3. és 21. napon is nézet hormonokat. Meddőségi központokban is így nézik. Sok sikert! Ha meg bunkó a doki, akkor menj máshoz, mert igenis kell a kérdéseidre választ kapni!
2012. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!