Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augmentin szedhető várandósság...

Augmentin szedhető várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Influenzás lettem, elég pocsékul vagyok, a doki Augmentint írt fel. Félidőben együtt voltunk a férjemmel, de csak egyszer, szóval minimális az esély a terhességre, de sose lehet tudni. 5 napja lázam is van, erre Algopirynt szedtem.
2012. márc. 19. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kezdeti stádiumban (ha egyáltalán) szedheted.

Hiszen rengeteg nő szed mindenféle gyógyszert egészen addig, amíg ki nem derül, hogy várandós, még ennél sokkal "erősebbeket" is, és sorra születnek az egészséges gyerekek.

2012. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, hogy ha esetleg, akkor sem történt még beágyazódás. Ez a második próbálkozós hónapunk, de nem vittük túlzásba, pont a betegség miatt.
2012. márc. 19. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, 4 gyereke van, mind a négy antibiotikumos kúra kellős közepén fogant. Mind egészségesek! :D
2012. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az augmentin az egész terhesség alatt szedhető
2012. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, épp Augmentint szedek. Ilyen korán, mikor még azt sem lehet tudni, hogy van-e egyáltalán - nem tesz semmit. :)
2012. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Meg persze később is ezt írják először, mint nekem is, ha antibiotikum kell esetleg. Én úgy tudom, hogy egész terhesség alatt szokták adni.)
2012. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen arcüteggyulladásra is írták nekem.
2012. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. A betegtájékoztató sem említ semmit a terhességről. Bár szinte kizártnak tartom, hogy lenne ebben a hónapban baba.
2012. márc. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!