Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban 2 napig volt meg,...

Márciusban 2 napig volt meg, a hőm is visszaesett. A hőmérőzés szerint 3-4-én volt pé. viszont a 18-19. napon barnáztam, a melleim nőnek mint a gomba és ebben a hóban iszonyúan fájt. A hő visszaesés ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, de már 1 éve nem jön össze, lehet, hogy csak a szervezetem játszik velem?
2008. ápr. 13. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet. Szurkolok nektek!
2008. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pesze hogy lehetsz. nem kell azt a hőt figyelni.Lényeg hogy ne jöjjön meg és hogy teszt 2 csikos legyen.nekem pl. a reggeli hőm eggyáltalán nem magas.és még is babás vagyok
2008. ápr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!!Ha terhes vagy kimutatja!Sok sikert!!!
2008. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat mos epp ebben a cipoben jarok en is.Soha nem volt enyhe a mensim sot ellenkezoleg.Marciusban 2 napig tartott a hom meg azota kozepes szintu se fel se le azt sem tudom mikor van pe-m eddig soha nem volt ilyen vacak gorbem es a hasam is szokott eleg surun gorcsolni.Ha jutsz valamire ird meg kivancsi vagyok.
2008. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!