Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnaputánra nem várom. A hőm...

Holnaputánra nem várom. A hőm 4 napja 36,9 majd másnap 37,2 aztán megint 36,9 és megint 37,2. Ma reggel megint 36,9 volt. Elkenődtem, hogy esik a menzesz előtt. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Elméletileg lehetsz babás.De sajna még az utolsó pillanatba is le eshet. Nekem is ilyen volt a hőm kb,és volt hogy a lázmérőn láttam hogy itt a mensi, és már csak 36,7 volt a hőm, pedig előtte egy nappal még bőven 37 fölött volt.Én azt mondom egyenlőre ne spekulálj, mert annál nincs rosszabb.Várj amíg nem jön meg, és ha utána egy héttel is magas akkor már lehet reménykedni, de akkor is a teszt a lényeg.Sőt ha ennyire stresszel ne is mérj még 2 napig, hátha nem lessz annyira nehéz megvárni hogy mi a helyzet.Tudom könnyen beszélek, de én is voltam ilyen cipőbe, bár én fől adtam a mérést, fől adtam az ovul tesztet, és rá 2 hónapra 7 hetes babóm volt már. Sok sikert 38 hetes kismama
2008. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 kérdéssel lejjebb írtam a tüneteimet. De most valahogy máshogy fáj a hasam. Olyan igazán mensisen. Írjatok légyszi. Már teljesen letörtem...:(
2008. ápr. 14. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ne tőrj le,de ne akard görcsössen a babát mert akkor tuti hogy nem fog összejönni!a hőnek nem kell hinni,hülyeség az egész!a baba ha jókor akcíóztatok jönni fog.ha nem akkor a következő hónapban vagy utána.a lényeg ne görcsölj!tünetek mindenkinél vannak és néha sajnos egy beképzelt tünet alapján mindenki terhességre gyanakszik!még én is!fel a fejjel!
2008. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem hülyeség a hő.Én pco-s voltam évekig.Nekem sokat segített a hőm, de persze nem 100% ezzel egyet értek.Első válaszóló vagyok.Az ovul teszteknek mindig jobban hittem.Bár én a kettőt egyszerre csináltam, hogy le ellenőrizzem a hőmérőt.Mindig be jött a hő az ovul teszthez.De és az a lényeg, nagyon sok dolog be folyásolja a hődet.Stressz például nagyon.Azért írtamm hogy most hagy azt a 2 napot pihibe, ne mérj, hanem próbálj kikapcsolodni.Sétálj, vásárolj, vagy ami jól esik.Nem tesz jót mindig ezzel foglalkozni.Nagyon drukk neked.
2008. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én hőm is eléggé kiakasztó! Illetve kicsit olyan, mintha nem tudná a szervezetem, hogy megjöjjön-e vagy sem! Vagy csak a pszichénk játszik a testünkkel....
2008. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a hőmérőzés egy szart sem ér!

nekem nincs fent reggel eggyáltalán nem magasabb 36,6 nappal viszont igen 37,2


aztmondták sokan itt hogy akkor nincs baba.

De mégis van szoval ne keseredj el. lehet baba neked is .

2008. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!