Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-ára nem várom. Mikor...

30-ára nem várom. Mikor teszteljek leghamarabb?

Figyelt kérdés
Most nem nézegetem sem a hőmet,sem a peteérésem.Azt a "taktikát" választottuk,hogy minden másnap együtt vagyunk a párommal.Kicsit érzékenyebb vagyok a kelleténél,ezért gondolom,hogy tesztelek,de mikor merjem?
2012. márc. 22. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:

30.-án a legcélszerűbb!De 2 nappal előtte egy 10-es érzékenységűvel próbálkozhatsz!De ha az nem mutat semmit akkor sem kell elkeseredni,mert van akinek csak egy héttel a nem várt után mutatja ki!

30.-án is 10-es tesztet használj!

Szurkolok!++++

2012. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Szòval a héten még semmiképp... Egyébként mitől lehet folyamatos megjön érzésem is?Lehet,hogy megjön még 30-a előtt?
2012. márc. 22. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom,ez is lehet mind a kettőre utalás!

Bár többet olvasom hogy több napi "megjön" érzés után a baba jött meg,nem a nem várt!:)

Szerintem ezen a héten ne tesztelj semmiképp!

Mondjuk szerdán talán!Aztán ha negatív pénteken,majd vasárnap!

2 naponta elég mert 2 naponta duplázódik a HCG,így szerintem naponta ugyan felesleges tesztelni!

Első voltam!:)

2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Hát,bizakodunk... ;)
2012. márc. 22. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!