Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megtermékenyülés rögtön az...

A megtermékenyülés rögtön az aktuskor bekövetkezik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A megtermékenyüléshez a hímivarsejtnek először célba kell érnie, ez napokig is eltarthat, utána a pedig a beágyazódás még több idő.
2012. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor ha mi 11-én voltam együtt a párommal, akkor lehetséges hogy 15-én termékenyültem meg? Tudom hogy hülye kérdés...:I
2012. márc. 23. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezt neked senki nem fogja biztosra megmondani :))) De elképzelhető, igen. Miért ilyen fontos a megtermékenyülés napja?
2012. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos...Ez ciki, de most hagytam abba a gyógyszer szedését,nem azért mert babát szerettünk volna hanem mert besokaltam tőle...egyszer együtt voltunk azóta védekezés nélkül és most lehet kezdem magam belelovalni abba hogy jön a gólya...:)és most minden fontos és kevésbé fontos információt próbálok magamba szívni, és aztán szelektálok...még van pár nap a mensiig, addig meg élvezem a lehet babás vagyok állapotot...:) de lehet hogy csak eddig...:(... voltak furcsa alhasi tüneteim, meg mellfeszülés, de ezek elmúltak...
2012. márc. 23. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a megtermékenyülés több nappal az aktus után is lehet, bár a te pédéd szerint, tehát hogy 11-én együttlét, és 15-én ovu, úgy elég kicsike az esély, mert a hímivarsejtek inkább csak 2-3 napig maradnak életképesek a női szervezetbe jutva. Szóval az a 4 nap már kicsit sok lehet.
2012. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kicsi az esélye akkor, ha tényleg 15-én lett volna peteérésed! Akkor sok az a 4 nap, addig nem élnek a hímivarsejtek! De, ha esetleg hamarabb volt péd, akkor lehetséges! :)
2012. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyszerűbb lesz ha csinálok egy tesztet és utána leállítom magam...Még nem jobban belelovalom magam...:(
2012. márc. 23. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
a teszttel várj a menstruációd várható időpontjáig minimum, mert előtte nem biztos, hogy kimutatja, ha van baba akkor sem..
2012. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is így jártam múlt hónapban has feszülés mellfájás 2 héten keresztül már azt hittem baba lesz késett 3 napot de végül megjött nagyon csalódott voltam...kimaradt mensi után tesztelj
2012. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!