Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elméletileg 1-2 napja tart...

Ha elméletileg 1-2 napja tart a beágyazódás, akkor a holnap reggeli teszt kimutatná, ha babás vagyok? Egyébként vasárnapra nem várom!

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

A beágyazódás nem tart egy-két napig. Beágyazódás után viszont 2-3 nap kell, mire van annyi HCG, amit már kimutat.


Ha nincsenek terhes tüneteid, akkor én a helyedben megvárnám a vasárnapot a teszttel.

Szorítok!

2012. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leghamarabb a nemvárt napján tesztelj, szerintem!

Nekem nemvárt előtt 2nappal még negatív, nemvárt után két nappal pozitív lett a teszt!

Ha biztosan tudod, hogy mikor volt peteérésed, ahhoz adj 14-et és azon a napon tesztelj legkorábban! De ha tudsz várni, akkor inkább 16-ot!

Persze én sem tudtam várni, azért is teszteltem 2nappal előtte, el is szomorodtam miatta.

Ha van türelmed hozzá, akkor várd ki azt az időt! :)

19hkm

2012. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. márc. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!